Made in Italy

Dekoracyjny wazon z pomarańczowego szkła Murano z dmuchanego szkła Made in Italy - Mister

  • Made in Italy
  • Kod: MISTER
zł 5530,86 zł 6145,37 -10%
Materiał szkło
Dostawa 6/8 tygodni

Ozdobny wazon do wnętrz z pomarańczowego dmuchanego szkła Murano Made in Italy.

Dekoracyjny wazon do wnętrz wykonany w całości we Włoszech z dmuchanego szkła Murano o pomarańczowym wykończeniu z obrobioną strukturą. Wspaniały elegancki i kolorowy design, który charakteryzuje to uzupełnienie, reprezentuje jego prawdziwą siłę, pozwalając mu wzbogacić i dostosować każdą stylistyczną sytuację ze smakiem i klasą, również dzięki zastosowaniu szkła Murano, materiału o wysokiej jakości i wysokiej wartości . Specjalna obróbka obejmująca całą konstrukcję wazonu podkreśla jego wyrafinowaną osobowość, dając życie idei ekskluzywnych i awangardowych mebli. Idealny styl dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po wyposażenie hoteli, restauracji, stref kontraktowych, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Dostępne rozmiary:
  • średnica 22 x wys. 30 cm;
  • średnica 26 x wys. 40 cm.
Ta kolekcja luksusowych akcesoriów meblowych nadaje odrobinę nowoczesnej elegancji każdemu kontraktowi, ale także przestrzeni domowej, nie rezygnując przy tym z ekskluzywnej atmosfery o silnym oddziaływaniu wizualnym.
Viadurini współpracuje z tą ważną firmą rzemieślniczą założoną w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji, aby zaoferować silną charakterystykę miejsc i środowisk, w których można się schronić, jednocześnie wzmacniając swoją osobowość, a tym samym tworząc przestrzenie przeznaczone do relaksu, w których można wrócić do snu . Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, połączenie dodatków, które nadają przestrzeniom precyzyjną tożsamość, unikalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale potrafiącą komunikować się z każdym stylem. Z miasta Treviso cały świat styka się ze sztuką pięknych rzeczy, proporcjami architektonicznymi, wykorzystaniem różnych materiałów i inspiracją z odległych kultur przetworzonych przez pasję do włoskiego rzemiosła . W ten sposób narodziła się linia wyposażenia wnętrz o unikalnych i autentycznych cechach, które pozwalają na tworzenie ekskluzywnych projektów i kulturowego luksusu , będąc wyrazem ciągłego i precyzyjnego poszukiwania wyrafinowanego wzornictwa dekoracyjnego .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro