Made in Italy

Designerska aplikacja z niebieskiej bawełny z czerwonymi i białymi detalami Made in Italy - soja

  • Made in Italy
  • Kod: SOYA3
zł 1201,01 zł 1334,44 -10%
Materiał Bawełna
Dostawa 4 tygodnie
Długość (cm) 23
Głębokość (cm) 11.8
Wzrost (cm) 20

Nowoczesna lampa ścienna z kolorowym bawełnianym kloszem Made in Italy.

Wykonana w całości we Włoszech, ten kinkiet składa się z niebieskim i jasnoniebieskim bawełnianym abażurem zakończonego czerwonymi i białymi wstawkami, które reprezentuje rzeczywistą wytrzymałość produktu.
Jego projekt jest prosty i niezbędny, ale jest wzbogacony jasnymi kolorami, które charakteryzują jego styl. Tak naprawdę to, co charakteryzuje ten mebel, to oryginalne i kreatywne połączenie różnych kolorów, które nadaje ożywienia zarówno samemu przedmiotowi, jak i całemu pomieszczeniu, w którym się znajduje, podnosząc walory estetyczne otaczającego go mebla.

Kinkiety to kategoria produktów, które szczególnie nadają się do oświetlania pomieszczeń w domu, takich jak korytarze lub małe przestrzenie, do których nie dociera światło naturalne i konieczne jest znalezienie rozwiązania równie funkcjonalnego, co dyskretnego. Dzięki niewielkim rozmiarom można je ustawić w dowolnym miejscu, tworząc wspaniałe gry światła i cienia, a jednocześnie ożywiając intymną i relaksującą atmosferę.
Właśnie ze względu na wysoki współczynnik rozproszenia ludzie coraz częściej starają się dobrać odpowiednią lampę ścienną do swoich potrzeb, preferując rozwiązania praktyczne, ale przede wszystkim o wysokim walorze dekoracyjnym, dzięki czemu są w stanie harmonijnie dopełnić umeblowanie pomieszczenia.

Żarówka/ gniazdo: 230V E14 8W max LED

Uwaga: żarówka nie jest dołączona.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro