Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Designerska aplikacja z niebieskiej bawełny z czerwonymi i białymi detalami Made in Italy - soja

Kod: SOYA3
zł 890,44 zł 1.219,91 -27%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Bawełna
Dostawa
2 tygodnie robocze
Długość (cm)
23
Głębokość (cm)
11.8
Wzrost (cm)
20
Viadurini Lighting

Nowoczesny kinkiet z kolorowym bawełnianym abażurem Made in Italy.

Wykonana w całości we Włoszech, ten kinkiet składa się z niebieskim i jasnoniebieskim bawełnianym abażurem zakończonego czerwonymi i białymi wstawkami, które reprezentuje rzeczywistą wytrzymałość produktu.
Jego projekt jest prosty i niezbędny, ale jest wzbogacony jasnymi kolorami, które charakteryzują jego styl. W rzeczywistości to, co charakteryzuje ten mebel jest oryginalne i twórcze połączenie różnych kolorach, które daje ożywienie zarówno samego artykułu i całego pomieszczenia, w którym jest on umieszczony, co zwiększa walory estetyczne otaczającego mebli.

Kinkiety to kategoria produktów szczególnie nadająca się do oświetlania pomieszczeń w domu, takich jak korytarze czy małe przestrzenie, do których nie dociera naturalne światło i konieczne jest znalezienie rozwiązania równie funkcjonalnego, co dyskretnego. Dzięki niewielkim rozmiarom można je ustawić w dowolnym miejscu, pomagając tworzyć wspaniałe gry światła i cienia, a jednocześnie ożywiając intymną i relaksującą atmosferę.
Właśnie ze względu na ich duże rozproszenie coraz częściej ludzie starają się dobrać odpowiednią kinkiet do swoich potrzeb, preferując rozwiązania praktyczne, ale przede wszystkim o dużej wartości dekoracyjnej, dzięki czemu są w stanie harmonijnie uzupełnić wystrój pomieszczenia.

Żarówka / cokół: 230V E14 8W max LED

Uwaga: nie zawiera żarówki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty