Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Klasyczny szezlong w 100% Made in Italy Basque fabric

Kod: BASCO
zł 44.393,08
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Drewno / tkanina
Rozmiar
240 x 120 h 80 cm
Dostawa
60 dni roboczych
Waga
90 kg
Viadurini Living
Klasyczny szezlong w 100% Made in Italy Basque fabric
Klasyczny szezlong wykonany ręcznie, wyróżnia się wygodnym, wyściełanym siedziskiem z tyłu capitonné.
Baskijski jest pokryty tkaniną. Dostępny jest również w innych wersjach: eko-skóra, skóra ekologiczna, skóra anilinowa i chmura chmurowa. Poproś o wycenę na: clienti@viadurini.it.

Struktura : drewno wielowarstwowe, lity świerk i elastyczne paski.
Farsz : ekspandowany poliuretan z otwartymi komórkami o różnych gęstościach pokrytych warstwami Dacron.
Tapicerka : bordowa tkanina Artik.
Stopy : polerowany mosiądz.
Wymiary : 210 x 105 h 80 cm
Rozmiary w pozycji siedzącej : p 63 x 40 cm

ARTISAN PRODUCENT
Ta kolekcja luksusowych mebli nadaje nowoczesności i metropolitalnej elegancji wszystkim najbardziej ekscytującym przestrzeniom, a także swojemu domowi, nigdy nie rezygnując z ekscytującej i bardzo malowniczej atmosfery.
Viadurini   współpracuje z ważną firmą rzemieślniczą w celu uczestniczenia w tworzeniu silnie scharakteryzowanych miejsc, środowisk, w których można uciec, aby uciec od rzeczywistości, wzmacniając ekspresję ich osobowości, przestrzeni, w których można powrócić do oddychania i snu. Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością obiektu zrodzonego z typowo włoskiej myśli i kultury, pojedyncza mieszanka akcesoriów zapewniająca przestrzeń z dokładną tożsamością, niepowtarzalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale zdolną do dialogu z każdym stylem.
Firma została założona w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji. Od tego wyjątkowego miasta do świata uczy się sztuki pięknych rzeczy, proporcji architektonicznych, wykorzystania różnych materiałów i inspiracji do odległych kultur przerobionych przez genialny włoski kunszt. Zestaw przedmiotów, unikalnych i autentycznych, dostępnych dla projektantów wnętrz, aby tworzyć projekty, które są zawsze ekskluzywne, odmienne, nigdy nie zatwierdzone, z kulturalnego i umiarkowanie luksusowego, wyrażającego nieustanne poszukiwanie wyrafinowanego dekoracyjnego projektu.

"Meble stają się wyrazem duszy, która przekształca przestrzeń w prawdziwe doświadczenie wielozmysłowe".

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie