Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Komody 2 szuflady z solidnego nowoczesnego orzecha, Nino

Kod: NINO2
zł 8.944,84
z VAT

madein_italy

Usługi związane z produktem

- +
Rozmiar
L 60x P 42 x H 50 cm
Dostawa
30/35 dni roboczych
Viadurini Living
Komody 2 szuflady z solidnego nowoczesnego orzecha, Nino
Komoda z fornirowaną konstrukcją z drewna orzechowego i 2 szufladami z litego drewna orzechowego z efektem piłowania.

Cały styl i kunszt, które charakteryzują jakość wykonania, pojawiają się w tym doskonałym rozwiązaniu dla obszaru nocnego. Okazała komoda zwiększa walory lite orzecha i opiera się na stopach, które mogą być wykonane z drewna, a także ze stali.
Innowacyjny i oryginalny design, dzięki wyrafinowanemu wykonaniu szuflad. Linie, które charakteryzują powierzchnię, z naprzemiennie prostokątnymi elementami dają ruch powierzchniom.

- Kolor: naturalny orzech lub naturalny szary orzech
- Wykończenie: olej

Drewno impregnowane produktami na bazie naturalnego oleju lnianego, zamiast tradycyjnych lakierów, maksymalizuje ziarno i właściwości wybranego drewna . Oleje, w kontakcie z włóknem drzewnym, krystalizują poprzez zajmowanie porów włókna drzewnego i jednocześnie tworzą barierę dla absorpcji cieczy (tj. Brudu) i zwiększają wytrzymałość mechaniczną włókna drzewnego . Jest również wodoodporny i odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV. Absolutnie naturalna alternatywa.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie