Komplet kwadratowych sztućców ze stali nierdzewnej polerowanej, 24 sztuki wyprodukowanych we Włoszech.
Usługa składająca się z:
- 6 widelców 21 cm
- 6 noży 23,4 cm
- 6 łyżek 21 cm
- 6 łyżeczek 13,7 cm
Grubość 3 mm.
Jest to kolekcja
sztućców ze stali nierdzewnej 18/10 , czyli z zawartością 18% chromu i 10% niklu, które gwarantują doskonałą odporność na korozję i łatwość czyszczenia przy doskonałym współczynniku higienicznym.
Ponadto stal nierdzewna jest materiałem w
100% nadającym się do recyklingu , dlatego ma niewielki wpływ na środowisko zarówno w fazie produkcji, jak i końcowej fazie życia produktu.
Błyszczące wykończenie uzyskane przez polerowanie lustrzane sztućców to proces obróbki powierzchni, dzięki któremu za pomocą specjalnych wałków i bardzo drobnoziarnistych past ściernych uzyskuje się wymagany połysk.
Kolekcję charakteryzuje filiżanka i łyżeczka do herbaty o
lekko kwadratowej sylwetce i
liniowych uchwytach , natomiast nóż monoblokowy ma bardziej ergonomiczny, falisty uchwyt. Ostateczny projekt jest tak
elegancki, wyrafinowany i modny.