Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Nowoczesny ceramiczny bidet Shine Square 50x35cm, wyprodukowany we Włoszech

Kod: BIDETSHINESQUARE
zł 1.844,52
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
50 x 35 cm
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Collezione Bagno
Nowoczesny ceramiczny bidet Shine Square 50x35cm, wyprodukowany we Włoszech
W zestawie ceramiczny bidet wiszący z szybkim mocowaniem i uchwytami mocującymi.
Kompletność i wszechstronność: projekt linii Shine charakteryzuje się prostymi i podstawowymi kształtami. Projektowanie i innowacje są łączone, aby spełnić różne potrzeby i zapewnić kompletność całej kolekcji.

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty w tej kolekcji są wykonane przez   ważna włoska marka w świecie mebli łazienkowych. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek projektantów, który w ostatnich latach skupił swoją uwagę w projektowaniu produkcji zdrowia, jak również jest liderem we Włoszech w produkcji zdrowia dla osób niepełnosprawnych . Projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej to misja, która dąży do innowacji, eksperymentowania i proponowania nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowością jest wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie radzenia sobie z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałe, a jeszcze częściej akceptowane jako nieuniknione. Firma chce reinterpretacji łazienki i jej rynku w nowej, inny sposób, proponując umywalki z obsługą projektant, zawieszonych umywalki ceramiczne, wanny i toalety. Luksus, który pozwala na to właśnie dlatego, że firma młoda, żwawa i dynamiczna. Istnieją duże przestrzenie do zwiedzania, nawet w najbardziej osobistej i osobistej przestrzeni, w łazience.

Gdzie : firma produkuje własną gamę wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika jest starożytnym powołaniem, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w miejscu i wykonaną z Civity Castellana, ziemi opisanej przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie