Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Okrągły stół Modeno ze szklanym blatem i drewnianymi wkładami Ozzy

Kod: OZZY
zł 48.085,11
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Szkło / drewno / metal
Rozmiar
Ø 140 xh 76,5 cm
Dostawa
60 dni roboczych
Waga
87 kg
Viadurini Collezione Living
Okrągły stół Modeno ze szklanym blatem i drewnianymi wkładami Ozzy
Okrągły stół o nowoczesnym i eleganckim wzornictwie, inspirowany obrazami słynnego holenderskiego malarza Pieta Mondriana i geometryzacja, która wyróżnia jego prace.
Dostępne ze sprzężonym szklanym blatem zawierającym wkładki składające się z trzech rodzajów drewna (bardzo jasny dąb i dwa Newood wstępnie skomponowane z hebanu).
Podstawa, minimalistyczna i elegancka, wykonana jest z metalowych nóżek i poprzeczek z mosiężnego wykończenia.
Część kolekcji naturalnej autorstwa projektanta Giorgio Ragazziniego, zrodzonego z badań nad zjawiskami naturalnymi i interakcji materiałów z ludzką technologią.
Ozzy jest w szkle połączonym z drewnianymi wkładami. Jest również dostępny w wyjątkowo przezroczystym szkle. Poproś o wycenę na: clienti@viadurini.it.
Wymiary : Ø 140 xh 76,5 cm
Waga : 87 kg

ARTISAN PRODUCENT
Ta kolekcja luksusowych mebli nadaje nowoczesności i metropolitalnej elegancji wszystkim najbardziej ekscytującym przestrzeniom, a także swojemu domowi, nigdy nie rezygnując z ekscytującej i bardzo malowniczej atmosfery.
Viadurini   współpracuje z ważną firmą rzemieślniczą w celu uczestniczenia w tworzeniu silnie scharakteryzowanych miejsc, środowisk, w których można uciec, aby uciec od rzeczywistości, wzmacniając ekspresję ich osobowości, przestrzeni, w których można powrócić do oddychania i snu. Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością obiektu zrodzonego z typowo włoskiej myśli i kultury, pojedyncza mieszanka akcesoriów zapewniająca przestrzeń z dokładną tożsamością, niepowtarzalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale zdolną do dialogu z każdym stylem.
Firma została założona w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji. Od tego wyjątkowego miasta do świata uczy się sztuki pięknych rzeczy, proporcji architektonicznych, wykorzystania różnych materiałów i inspiracji do odległych kultur przerobionych przez genialny włoski kunszt. Zestaw przedmiotów, unikalnych i autentycznych, dostępnych dla projektantów wnętrz, aby tworzyć projekty, które są zawsze ekskluzywne, odmienne, nigdy nie zatwierdzone, z kulturalnego i umiarkowanie luksusowego, wyrażającego nieustanne poszukiwanie wyrafinowanego dekoracyjnego projektu.

"Meble stają się wyrazem duszy, która przekształca przestrzeń w prawdziwe doświadczenie wielozmysłowe".

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie