Uchwyt podłogowy do kominka ze stali czarnej z zestawem nóżek składającym się z 4 nowoczesnych elementów wykonanych we Włoszech.
Uchwyt narzędziowy Chandler
do kominka jest nieodzownym uzupełnieniem do połączenia z komorą na drewno, ponieważ jest wyposażony w cztery różne rodzaje narzędzi przydatnych do podtrzymywania ognia i czyszczenia kominka.
Jego nowoczesny i elegancki design podkreśla piękno kominka oraz wyposażenie pomieszczenia, w którym się znajduje, dzięki
oryginalnym i dynamicznym liniom .
Zaprojektowany i wykonany w całości we Włoszech.
Uwaga:
- składający się z 4 narzędzi : szczypiec, łopaty, zacisku i miotły.
- możliwość zastosowania w różnych środowiskach, takich jak: w domu, w biurze, w sklepie itp ... aby nadać odrobinę oryginalności;
- malowana proszkowo na czarno wysokiej jakości nietoksyczną czarną farbą;
- 100% Made in Italy ;
- wszelkie wady w jednorodności wykończenia w sekcjach gięcia i cięcia należy uważać za normalne skutki cyklu produkcyjnego.
Uchwyt narzędziowy można
dostosować za pomocą różnych specjalnych wykończeń lub kolorów. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „
Poproś o informacje ”.