Made in Italy

12 świateł Ręcznie robiony żyrandol ze szkła weneckiego Made in Italy - Margherita

  • Made in Italy
  • Kod: MARGHERITA5
zł 30.719,71 zł 36.140,88 -15%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 106
Głębokość (cm) 106
Wzrost (cm) 74

Wykończenie bursztynowe Szkło weneckie 12-punktowy żyrandol, ręcznie robiony we Włoszech.

Klasyczny żyrandol wykonany we Włoszech w Wenecji w ręcznie obrabianym szklanym bursztynowym wykończeniu z detalami z błyszczącego złotego metalu . Imponująca i zniewalająca estetyka charakteryzuje ten wspaniały i elegancki mebel ze starożytną duszą, której nadano mu nowe życie dzięki połączeniu ze współczesnymi cechami, aby uzyskać wszechstronny i awangardowy efekt . Jej duże wymiary sprawiają, że idealnie nadaje się do oświetlania z osobowością dużych przestrzeni, takich jak wejścia, salony czy jadalnie, gdzie tworzy idealną harmonię z otaczającymi elementami, tworząc efektowne i ekskluzywne meble .

Produkcja w 100% Made in Italy, która ma swoje korzenie w autentycznej tradycji Wenecji , miasta o bogatej dziesięcioletniej historii i źródło inspiracji dla obróbki szkła . Każdy element, doskonale obrobiony przez wykwalifikowanych rzemieślników, ekspertów w branży , opowiada o starożytnych technikach przekazywanych przez lata, które przyniosły prawdziwą esencję szkła do dnia dzisiejszego, opowiadając poprzez światło jego wartości doświadczenia , autentyczności i skłonności do piękna . Impuls do oferowania rozwiązań umeblowania, które szanują tradycję łączy się z pragnieniem stworzenia czegoś innowacyjnego, aby zaoferować klasyczne akcesoria wraz z najnowocześniejszymi technologiami, aby wyposażyć pokoje w stylu, przywołując przeszłość. To, co się narodziło, to propozycja wyposażenia, która wydaje się być wykuta przez światło, zaprojektowana tak, aby udekorować współczesne otoczenie z całą klasą i elegancją, z jaką oświetlała duże sale starożytnych budynków .

Żarówka (brak w zestawie) : 12 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT