Made in Italy

5-punktowy żyrandol ze szkła rzemieślniczego z Wenecji, wyprodukowany we Włoszech - Margherita

  • Made in Italy
  • Kod: MARGHERITA4
zł 13.525,50 zł 15.912,37 -15%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 76
Głębokość (cm) 76
Wzrost (cm) 66

Żyrandol z weneckiego szkła i metalu w kolorze niebieskim, ręcznie robiony we Włoszech.

Ekscentryczny i kolorowy żyrandol o klasycznych liniach wykonany ręcznie we Włoszech w Wenecji z niebieskiego szkła i metalu z polerowanym chromowanym wykończeniem . Równowaga i symetria to główne cechy tego wspaniałego akcesorium meblowego o tradycyjnych cechach, które jest wzbogacone nowoczesnym akcentem w postaci niebieskiego koloru, co sprawia, że doskonale nadaje się również do oświetlania wnętrz domowych nowoczesnymi meblami, tworząc wspaniałą grę kontrastów dla oryginalności i awangardowy wynik . Design wzbogacony jest niespotykanym kształtem ramion wymodelowanych podczas obróbki szkła dmuchanego dla kreatywnego i fascynującego efektu .

Każdy element składający się na te wspaniałe rozwiązania wyposażenia wnętrz jest wykonywany indywidualnie i pochodzi z rąk doświadczonych rzemieślników z branży, którzy dzięki głębokiej znajomości weneckiej tradycji obróbki szkła ożywiają prawdziwe dzieła sztuki z duszą i osobowość, która pozwala tym, którzy je wymyślają, tym, którzy je tworzą i tym, którzy ich używają, na tworzenie podobieństwa osobistego i uzdolnień, a tym samym odczuwanie empatii wobec nich. Cały proces produkcyjny odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szklarskiej, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem, aby nowoczesność projektowała się w przyszłość. W ten sposób rodzą się autentyczne i wydajne pomysły na oświetlenie, które odtwarzają klasyczne projekty, które zostały ponownie przeanalizowane we współczesnym kluczu, aby uzyskać ekskluzywny i awangardowy efekt .

Żarówka (brak w zestawie) : 5 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT