3-osobowa sofa ogrodowa z drewna tekowego i tkanej liny - Arjuna

  • Kod: ARJUNA2
zł 18.575,28 zł 23.219,10 -20%
Materiał Teak i lina
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Wodoodporna tkanina
Materiał struktury Aluminium
Długość (cm) 225
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 83
Wysokość siedziska (cm) 44

3-osobowa sofa ogrodowa z drewna tekowego i ręcznie tkanego liny.

Ta sofa ogrodowa ma wewnętrzną konstrukcję z aluminiowej ramy malowanej proszkowo epoksydowo, z podstawą z drewna tekowego i wkładką z ręcznie tkanej liny VRO. I' w komplecie z poduszkami na siedzisko i oparcie z wodoodpornej tkaniny w kolorze gołębiej szarości i białą lamówką.
Kolekcja ta łączy w sobie piękno drewna tekowego z kunsztem tkactwa.

To uzupełnienie stanowi wygodne siedzenie do zastosowań zewnętrznych, które łączy w sobie wygodę, praktyczność i przyjemną estetykę i jest idealne dla osób poszukujących produktu, który jest zarówno wygodny , jak i elegancki . Ta sofa ogrodowa idealnie nadaje się do zwiększenia relaksu podczas chwil spędzonych na świeżym powietrzu w gorące letnie dni.
Jego wyrafinowany design sprawia, że jest to doskonałe uzupełnienie każdej przestrzeni zewnętrznej, zarówno prywatnej, jak i kontraktowej, z charakterem i stylem , ożywiając ekskluzywny wystrój z dbałością o szczegóły.

Wyselekcjonowane drewno tekowe pochodzenia indonezyjskiego, pochodzące z lasów kontrolowanych i zrównoważonych (INDONESIAN LEGAL WOOD). Teak jest klasyfikowany jako najcenniejsze istniejące drewno do produkcji mebli
na dworze. Jest niezwykle trwały, stabilny, odporny na warunki atmosferyczne, grzyby, pasożyty i owady. Zawiera dużą ilość naturalnych olejków, które zapewniają trwałość i ograniczają wchłanianie wilgoci. Z biegiem czasu meble z drewna tekowego wystawione na działanie słońca, deszczu, wilgoci itp. zazwyczaj przybierają srebrzystoszary kolor. Dzieje się tak na skutek powierzchniowego utleniania, które naturalnie chroni drewno. Proces ten ma charakter czysto estetyczny i nie niszczy struktury ani jakości drewna

Sofa ta ma splot w kolorze złamanej bieli standardowe poduszki są w kolorze gołębim szarym z białą kontrastową lamówką.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (stany, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zapewnić dłuższą żywotność produktu, zalecamy unikać długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i wysokich temperatur (czynniki, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie dużej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Środki:

  • 225 x 90 x 83 cm.
  • Wysokość siedziska 44cm.


Uwaga: wszystkie poduszki są wliczone w cenę. Możliwość personalizacji poduszek.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter