3-osobowa sofa ogrodowa z drewna tekowego i tkanej liny - Arjuna

  • Kod: ARJUNA2
zł 19.799,89 zł 24.749,83 -20%
Materiał Teak i lina
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanina hydrofobowa
Materiał struktury Aluminium
Długość (cm) 225
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 83
Wysokość siedziska (cm) 44

3-osobowa sofa ogrodowa z drewna tekowego i ręcznie tkanej liny.

Ta sofa zewnętrzna ma konstrukcję wewnętrzną z aluminiowej ramy malowanej proszkowo żywicą epoksydową, z podstawą z drewna tekowego i ręcznie plecioną wkładką z liny VRO. I' w komplecie z poduszkami siedziska i oparcia z wodoodpornej tkaniny w kolorze gołębiej szarości i białą lamówką.
Ta kolekcja łączy w sobie piękno drewna tekowego z kunsztem tkania.

To uzupełnienie to wygodne siedzisko do środowisk zewnętrznych, które łączy w sobie wygodę, praktyczność i przyjemną estetykę i jest idealne dla osób poszukujących produktu, który jest równie wygodny , co elegancki . Ta sofa ogrodowa jest idealna do zwiększenia relaksu chwil spędzonych na świeżym powietrzu w upalne letnie dni.
Jego wyrafinowany design sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem każdej przestrzeni zewnętrznej, zarówno prywatnej, jak i kontraktowej, z charakterem i stylem , ożywiając ekskluzywny wystrój z dbałością o szczegóły.

Wyselekcjonowane drewno tekowe pochodzenia indonezyjskiego, pochodzące z kontrolowanych i zrównoważonych lasów wyrębowych (INDONESIAN LEGAL WOOD). Teak jest klasyfikowany jako najcenniejsze istniejące drewno do produkcji mebli
na dworze. Jest niezwykle trwały, stabilny, odporny na warunki atmosferyczne, grzyby, pasożyty i owady. Zawiera wysoki poziom naturalnych olejków, które zapewniają trwałość i ograniczają wchłanianie wilgoci. Z biegiem czasu meble z drewna tekowego wystawione na działanie słońca, deszczu, wilgoci itp. na ogół zmieniają kolor na srebrzystoszary. Wynika to z procesu utleniania powierzchni, który w naturalny sposób chroni drewno. Proces ten ma charakter wyłącznie estetyczny i nie narusza struktury ani jakości drewna

Ta sofa ma złamaną biel, podczas gdy Standardowe poduszki są w kolorze gołębiej szarości z białą kontrastową lamówką.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (warunki, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatur (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Środki:

  • 225 x 90 x 83 cm.
  • Wysokość siedziska 44 cm.


Uwaga: wszystkie poduszki są wliczone w cenę. Możliwość personalizacji poduszek.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji lub wyceny, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter