3-osobowa sofa ogrodowa ze szczotkowanego naturalnego drewna tekowego - Artes

  • Kod: ARTES2
zł 16169,38 zł 20211,72 -20%
Materiał Tek
Dostawa 1 tydzień roboczy
Długość (cm) 210
Głębokość (cm) 100
Wzrost (cm) 88
Wysokość siedziska (cm) 43

3-osobowa sofa ogrodowa ze szczotkowanego naturalnego drewna tekowego z tapicerowanymi poduszkami

3-osobowa sofa ogrodowa ze szczotkowanego naturalnego drewna tekowego , ze specjalnymi poduszkami na siedziska i oparcia z „białej” tkaniny outdoorowej z kontrastową obwódką w kolorze „ocean blue” i niebieskimi poduszkami dekoracyjnymi z białą obwódką.
Konstrukcja tej sofy jest w całości wykonana z naturalnego drewna tekowego ze szczotkowanym wykończeniem i charakteryzuje się klasycznymi i krętymi liniami, a także dużymi wymiarami drewnianych sekcji. Ten produkt o delikatnych liniach idealnie nadaje się do nadawania ciepła przestrzeniom zewnętrznym dzięki ponadczasowemu stylowi drewna tekowego.

Jego nowoczesny i minimalistyczny design sprawia, że idealnie pasuje do każdego otoczenia zewnętrznego o różnych stylach wyposażenia. Jego prosty kształt łączy się z rzeźbionym projektem nóg, tworząc element o harmonijnych proporcjach .
Materiały użyte do konstrukcji gwarantują jakość i trwałość nawet w czasie i sprawiają, że mebel ten doskonale sprawdza się w każdej sytuacji i okazji użytkowania.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (stany, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zapewnić dłuższą żywotność produktu, zalecamy unikać długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i wysokich temperatur (czynniki, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie dużej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Wymiary:
  • Długość 210cm
  • Głębokość 100cm
  • Wysokość siedziska 43 cm
  • Wysokość podłokietników 56 cm
  • Wysokość oparcia 88 cm

Uwaga : w zestawie poduszki dekoracyjne. Zawsze istnieje możliwość dostosowania poduszek w szerokiej gamie tkanin i wykończeń kolorystycznych.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro