Made in Italy

3-osobowa sofa ogrodowa z luksusową pufą z aluminium i tkaniny - Filomena

  • Made in Italy
  • Kod: FILOMENA6
zł 51.173,39
Dostawa 3-4 tygodnie robocze
Materiał struktury aluminium
Długość (cm) 363
Głębokość (cm) 98
Wzrost (cm) łącznie 98 miejsc siedzących 40

3-osobowa sofa ogrodowa z designerskim pufem z aluminium i poduszkami z wodoodpornej tkaniny, luksusowy przedmiot wyprodukowany we Włoszech.

To właśnie szczegół nogi z odlewanego aluminium, która naciska na tapicerkę , nadaje tej 3-osobowej sofie ogrodowej z wyściełanym przedłużeniem wyrafinowany design, który ją wyróżnia i nadaje jej formalny charakter.
Wyrafinowana esencja linii i objętości łączy się z materialnością tkanin, aby uzyskać elegancki i konstruktywnie solidny efekt wizualny, który uwydatnia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne otoczenie.

Kolekcję charakteryzuje szczegół aluminiowej nogi jako centralny punkt w połączeniu z formalnym i modułowym rygorem wyściółki, aby doświadczyć przebywania na świeżym powietrzu w zakresie maksymalnego relaksu i biesiady, siedząc na sofie, wokół stołu lub leżąc na leżak. .

Cechy techniczne i materiały:
Konstrukcja i nóżki wykonane są z aluminium malowanego proszkowo epoksydem , łatwe w obsłudze i idealne do użytku na zewnątrz. Siedzisko z wodoodpornego materiału e posiada elastyczne paski podtrzymujące siedzisko całkowicie zdejmowane pokrycie składające się z wyściełanych piankowych gumowych poduszek, otoczonych oddychającą, ale wodoodporną membraną. Konstrukcja oparcia połączona jest z podstawą za pomocą systemu szybkozłączek.

Dostępne wykończenia:
  • białe aluminium i tkanina parasolowa w srebrnej sawannie
  • aluminium w kolorze brązu i tkanina parasolowa w cynkowej sawannie
  • Tkanina z aluminium w kolorze metalicznego piasku i szarego melanżu w kolorze łososiowym
W zestawie poduszki dekoracyjne: 3 duże i 2 małe z tkaniny, w zależności od wykończenia sofy.
Uwaga: na życzenie dostępny jest pokrowiec ochronny, który sugerujemy używać w okresach nieużywania produktu. Szezlong jest dostępny zarówno w wersji prawej, jak i lewej sofy, w zależności od potrzeb, dzięki modułowej konstrukcji. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub więcej informacji, skontaktuj się z nami, wypełniając odpowiedni formularz.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter