Made in Italy

3-osobowa sofa ogrodowa z szezlongiem z aluminium i tkaniny - Filomena

  • Made in Italy
  • Kod: FILOMENA4
zł 38.518,58 zł 48.148,25 -20%
Dostawa 3-4 tygodnie robocze
Materiał struktury aluminium
Długość (cm) 386
Głębokość (cm) 223
Wzrost (cm) łącznie 98 miejsc siedzących 40

Luksusowa 3-osobowa sofa ogrodowa z szezlongiem, aluminiową konstrukcją i wodoodporną tkaniną wyprodukowaną we Włoszech.

To szczegół nogi z odlewanego aluminium popycha tapicerkę, nadając tej 3-osobowej sofie zewnętrznej z szezlongiem wyrafinowany design, który ją wyróżnia i nadaje jej formalny charakter.
Wyrafinowana esencja linii i objętości łączy się z materialnością tkanin, aby uzyskać elegancki i konstruktywnie solidny efekt wizualny, który uwydatnia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne otoczenie.

Kolekcję charakteryzuje szczegół aluminiowej nogi jako centralny punkt w połączeniu z formalnym i modułowym rygorem wyściółki, aby doświadczyć przebywania na świeżym powietrzu w zakresie maksymalnego relaksu i biesiady, siedząc na sofie, wokół stołu lub leżąc na leżak. .

Cechy techniczne i materiały:
Konstrukcja i nóżki wykonane są z aluminium malowanego proszkowo epoksydem , łatwe w obsłudze i idealne do użytku na zewnątrz. Siedzisko z wodoodpornego materiału e posiada elastyczne paski podtrzymujące siedzisko całkowicie zdejmowane pokrycie składające się z wyściełanych piankowych gumowych poduszek, otoczonych oddychającą, ale wodoodporną membraną. Konstrukcja oparcia połączona jest z podstawą za pomocą systemu szybkozłączek.

Dostępne wykończenia:
  • metaliczne, piaskowe aluminium i tkanina z parasolem w kolorze Savane Silver
  • aluminium w kolorze brązu i tkanina parasolowa w cynkowej sawannie
  • Tkanina z aluminium w kolorze metalicznego piasku i szarego melanżu w kolorze łososiowym
W zestawie poduszki dekoracyjne: 2 duże i 2 małe w tkaninie, w zależności od wykończenia sofy.
Uwaga: na życzenie dostępny jest pokrowiec ochronny, który sugerujemy używać w okresach nieużywania produktu. Szezlong jest dostępny zarówno w wersji prawej, jak i lewej sofy, w zależności od potrzeb, dzięki modułowej konstrukcji. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub więcej informacji, skontaktuj się z nami, wypełniając odpowiedni formularz.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter