3-osobowa sofa ogrodowa z ręcznie tkanego polirattanu - Yoko

  • Kod: YOKO2
zł 14.252,30 zł 17.815,37 -20%
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanka
Materiał struktury polirattan
Długość (cm) 200
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 85
Wysokość siedziska (cm) 45

3-osobowa sofa zewnętrzna z ręcznie tkanego polirattanu.

3-osobowa sofa zewnętrzna Yoko jest wykonany z aluminiowej ramy i ręcznego tkania wykonywanego przez najlepszych rzemieślników na świecie z wysokiej jakości włókna Polyrattan marki Rehau. Ta sofa charakteryzuje się liniowym i minimalistycznym designem , kwadratowymi liniami i wyrafinowanym splotem. W zestawie poduszki na siedzisko i oparcie w kolorze białym .

Wyrafinowany styl, bardzo wysoka jakość materiałów i faliste kształty sprawiają, że idealnie nadaje się do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz . Dzięki zastosowaniu specjalnych wysokiej jakości materiałów ta sofa zewnętrzna niestraszna jest złej pogodzie i nagłym zmianom temperatury dzięki certyfikowanym włóknom tkanym. Duże siedzisko pozwala wygodnie pomieścić do 3 osób, w rzeczywistości jest idealne na chwile towarzyskie.
Kształt jego struktury sprawia, że jest to wiecznie zielony, ponadczasowy produkt.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie, mogą posiadać nierówności, niedoskonałości oraz różnice kolorystyczne (warunki, które mogą wystąpić również po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatur (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Dostępne kolory struktury:

  • brązowy
  • białe pranie

Jego wymiary to:

  • Długość: 200cm ; Głębokość: 90cm ; Wysokość oparcia: 85 cm; Wysokość siedziska: 45 cm
Uwaga : Poduszki są dołączone. Istnieje możliwość wykonania ich w różnych tkaninach i kolorach. Poduszki dekoracyjne są wykluczone
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter