Wysyłka gratis

3-osobowa sofa ogrodowa z ręcznie tkanego polirattanu - Yoko

  • Kod: YOKO2
zł 15479,33 zł 17199,26 -10%
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanka
Materiał struktury polirattan
Długość (cm) 200
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 85
Wysokość siedziska (cm) 45

3-osobowa sofa ogrodowa z ręcznie tkanego polirattanu.

3-osobowa sofa ogrodowa Yoko wykonana jest z aluminiowej ramy i ręcznie tkana przez najlepszych rzemieślników na świecie z wysokiej jakości włókna polirattanowego marki Rehau. Sofa ta charakteryzuje się liniowym i minimalistycznym designem , kwadratowymi liniami i wyrafinowanym splotem. W zestawie poduszki na siedzisko i oparcie w kolorze białym .

Wyrafinowany styl, bardzo wysoka jakość materiałów i kręte kształty sprawiają, że idealnie nadaje się do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz . Dzięki zastosowaniu specjalnych , wysokiej jakości materiałów , tej sofie ogrodowej niestraszna jest zła pogoda i nagłe zmiany temperatury, dzięki certyfikacji tkanego włókna. Duże siedzisko pozwala wygodnie pomieścić aż 3 osoby, jest wręcz idealne na chwile towarzyskie.
Kształt jego struktury sprawia, że jest to produkt wiecznie zielony i ponadczasowy.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie, mogą posiadać nieregularności, niedoskonałości oraz różnice kolorystyczne (stan ten może wystąpić również po pewnym czasie od zakupu). Aby zapewnić dłuższą żywotność produktu, zalecamy unikać długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i wysokich temperatur (czynniki, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie dużej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Dostępne kolory struktury:

  • brązowy
  • białe pranie

Jego pomiary to:

  • Długość: 200cm ; Głębokość: 90cm ; Wysokość oparcia: 85 cm; Wysokość siedziska: 45 cm
Uwaga : poduszki są wliczone w cenę. Istnieje możliwość dostosowania ich w różnych tkaninach i kolorach. Poduszki dekoracyjne nie są uwzględnione
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro