3-osobowa sofa zewnętrzna z tkanego polirattanu - Charlie

  • Kod: CHARLIE2
zł 20.983,79
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanka
Materiał struktury polirattan
Długość (cm) 210
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 85
Wysokość siedziska (cm) 45

3-osobowa sofa zewnętrzna z ręcznie tkanego polirattanu.

Sofa 3-osobowa I Charlie jest wykonany z aluminiowej ramy i ręcznie plecionego wysokiej jakości włókna Polyrattan marki Rehau i charakteryzuje się zwężającym się kształtem podłokietnika i lekko zaokrągloną linią. Poduszki siedziska i oparcia są standardowo wykonane z białej tkaniny.

Wyrafinowany design , bardzo wysoka jakość materiałów , faliste i ważne kształty sprawiają, że idealnie nadaje się do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz . Dzięki zastosowaniu specjalnych wysokiej jakości materiałów ta sofa zewnętrzna niestraszna jest złej pogodzie i nagłym zmianom temperatury dzięki certyfikowanym włóknom tkanym.
Kształt jego struktury sprawia, że jest to wiecznie zielony, ponadczasowy produkt.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie, mogą posiadać nierówności, niedoskonałości oraz różnice kolorystyczne (warunki, które mogą wystąpić również po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatur (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Dostępne wykończenia:

  • Białe pranie
  • Brązowy.

Dostępne rozmiary:

  • Długość: 210cm ;
    Głębokość: 90cm ;
    Wysokość oparcia: 85 cm;
    Wysokość siedziska: 45 cm


Uwaga : w zestawie poduszki siedziska i oparcia. Istnieje możliwość zamówienia ich w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Poduszki dekoracyjne są wykluczone.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter