3-osobowa sofa zewnętrzna z tkanego polirattanu - Charlie

  • Kod: CHARLIE2
zł 15.297,74 zł 19.122,20 -20%
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanka
Materiał struktury polirattan
Długość (cm) 210
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 85
Wysokość siedziska (cm) 45

3-osobowa sofa ogrodowa z ręcznie tkanego polirattanu.

Sofa 3-osobowa tj Charlie wykonany jest z aluminiowej ramy i ręcznie tkanego, wysokiej jakości włókna polirattanowego marki Rehau i charakteryzuje się zwężającym się kształtem podłokietnika i lekko zaokrągloną linią. Poduszki siedziska i oparcia są wykonane ze standardowej białej tkaniny.

Wyrafinowany design , bardzo wysoka jakość materiałów , kręte i ważne kształty sprawiają, że idealnie nadaje się do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz . Dzięki zastosowaniu specjalnych , wysokiej jakości materiałów , tej sofie ogrodowej niestraszna jest zła pogoda i nagłe zmiany temperatury, dzięki certyfikacji tkanego włókna.
Kształt jego struktury sprawia, że jest to produkt wiecznie zielony i ponadczasowy.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie, mogą posiadać nieregularności, niedoskonałości oraz różnice kolorystyczne (stan ten może wystąpić również po pewnym czasie od zakupu). Aby zapewnić dłuższą żywotność produktu, zalecamy unikać długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i wysokich temperatur (czynniki, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie dużej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Dostępne wykończenia:

  • Białe pranie
  • Brązowy.

Dostępne rozmiary:

  • Długość: 210cm ;
    Głębokość: 90cm ;
    Wysokość oparcia: 85 cm;
    Wysokość siedziska: 45 cm


Uwaga : w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie. Istnieje możliwość zamówienia ich w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Poduszki dekoracyjne nie są uwzględnione.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter