Made in Italy

Akcesoria do aperitifów Instrumenty koktajlowe z marmuru, drewna i stali - Norman

  • Made in Italy
  • Kod: NORMANNO1
zł 4.227,88 zł 5.284,84 -20%
Materiał Biały marmur z Carrary, piaskowiec, czerwony marmur z Werony, stal nierdzewna 316, drewno jesionowe.
Dostawa 7 dni roboczych
Waga 3,5 kg
Długość (cm) 10 cm
Wzrost (cm) 26,5 cm

Kompozycja narzędzi Aperitif Wysoka wieża koktajlowa z marmuru, drewna i stali wyprodukowana we Włoszech.

Skład wieży dzieli się na:
  • 1 pojemnik z białego marmuru Carrara;
  • 1 tłuczek ze stali nierdzewnej 316;
  • 1 taca z drewna jesionowego;
  • 1 korek-taca-podnośnik z czerwonego marmuru Verona;
  • 1 taca-podstawka do pokrywki z piaskowca;
  • 4 podkładki z jesionu;
  • 4 podstawki ze stali nierdzewnej 316;
Ta usługa akcesoriów do aperitifów to zestaw praktycznych narzędzi do przygotowywania koktajli. Faktycznie jest on na powierzchni impregnowany specjalnymi produktami, aby nadawał się do kontaktu z żywnością, aby happy hour stał się przyjemną chwilą spędzenia w towarzystwie.

Jego unikalna i niepowtarzalna konstrukcja wieży jest jego prawdziwą siłą: rozkładając ją, otrzymujesz różne narzędzia i akcesoria, które przekształcają stół w okrągłe i wszechstronne kształty , które działają zarówno jako podstawka, jak i taca na dania typu finger food.
Format stworzony przez rozwinięcie tematu do układania w stos i zwrócenie szczególnej uwagi na kompozycję i proporcje każdego elementu.

Materiały odgrywają ważną rolę w jakości i wzornictwie produktu : drewno jesionowe jest impregnowane olejem jadalnym; biały marmur Cararra, czerwony marmur werony i piaskowiec są wypolerowane i gładkie; wreszcie elementy konstrukcyjne ze stali nierdzewnej 316 są wytrzymałe i trwałe.

Marmur i drewno, a także kamień, to naturalne, ręcznie wykonane materiały, charakteryzujące się żyłkami i sękami, które sprawiają, że każdy egzemplarz nieco się od siebie różni, dlatego każdy egzemplarz ma unikalne i ekskluzywne odcienie w całości wykonane we Włoszech.

Konserwacja produktu: Czyścić miękką wilgotną ściereczką, w razie potrzeby użyć 100% naturalnego mydła Marsilia rozcieńczonego w wodzie, dokładnie wysuszyć. Nie myj w zmywarce i nie wkładaj do zamrażarki.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter