Made in Italy

Akcesoria do koktajli i aperitifów z marmuru, drewna, stali - Norman

  • Made in Italy
  • Kod: NORMANNO
zł 3.848,01 zł 4.810,05 -20%
Dostawa 7 dni roboczych
Waga 3 kg
Długość (cm) 10 cm
Wzrost (cm) 24,5 cm

Akcesoria i przybory do aperitifów z marmuru, drewna i luksusowej stali wyprodukowane we Włoszech.

Skład wieży dzieli się na:
  • 1 marmurowy pojemnik;
  • 1 tłuczek ze stali nierdzewnej 316;
  • 1 taca z drewna jesionowego;
  • 1 zatyczka-taca-podnośnik do wyboru między piaskowcem a czerwonym marmurem verona;
  • 4 podkładki z jesionu;
  • 4 podstawki ze stali nierdzewnej 316;
Ta usługa akcesoriów do aperitifów to zestaw praktycznych narzędzi do przygotowywania koktajli. Faktycznie jest on na powierzchni impregnowany specjalnymi produktami, aby nadawał się do kontaktu z żywnością, aby happy hour stał się przyjemną chwilą spędzenia w towarzystwie.

Jego unikalna i niepowtarzalna konstrukcja wieży jest jego prawdziwą siłą: rozkładając ją, otrzymujesz różne narzędzia i akcesoria, które przekształcają stół w okrągłe i wszechstronne kształty , które działają zarówno jako podstawka, jak i taca na dania typu finger food.
Format stworzony przez rozwinięcie tematu do układania w stos i zwrócenie szczególnej uwagi na kompozycję i proporcje każdego elementu.

Materiały odgrywają ważną rolę w jakości i wzornictwie produktu : drewno jesionowe jest impregnowane olejem jadalnym; biały marmur z Carrary , piaskowiec i czerwony marmur werony są polerowane i gładkie; wreszcie elementy konstrukcyjne ze stali nierdzewnej 316 są wytrzymałe i trwałe.

Marmur i drewno, a także kamień, to naturalne, ręcznie wykonane materiały, charakteryzujące się żyłkami i sękami, które sprawiają, że każdy egzemplarz nieco się od siebie różni, dlatego każdy egzemplarz ma unikalne i ekskluzywne odcienie w całości wykonane we Włoszech.

Konserwacja produktu: Czyścić miękką wilgotną ściereczką, w razie potrzeby użyć 100% naturalnego mydła Marsilia rozcieńczonego w wodzie, dokładnie wysuszyć. Nie myj w zmywarce i nie wkładaj do zamrażarki.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter