Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Akcesoria oszczędzające miejsce do narzędzi kuchennych z marmuru, drewna i stali - Astoria

Kod: ASTORIA
zł 5.808,49 zł 8.131,90 -29%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Biały marmur Carrara, czerwony marmur Verona, stal nierdzewna 316, drewno jesionowe.
Dostawa
7 dni roboczych
Waga
5 kg
Długość (cm)
14,5 cm
Wzrost (cm)
30 cm
Viadurini Kitchen

Kompozycja wieży akcesoriów kuchennych z marmuru, drewna i wysokiej jakości stali wyprodukowana we Włoszech.

Skład wieży dzieli się na:
  • 1 nasadka smugowa
  • 2 pojemniki
  • 1 puszka hamburgera
  • 1 zmiękczacz do mięsa
Ta usługa akcesoriów kuchennych to zestaw funkcjonalnych przedmiotów do przygotowywania posiłków. Jest on bowiem na powierzchni impregnowany specyficznymi produktami, aby nadawał się do kontaktu z żywnością, aby akcja gotowania stała się chwilą przyjemności i świadomego doświadczenia.

Jego wyjątkowy i niepowtarzalny design jest jego prawdziwą siłą: rozkładając go, otrzymujesz różne narzędzia i akcesoria mające na celu poprawę codziennych nawyków w domowej kuchni, w imię zrównoważonego rozwoju i unikania marnotrawstwa, na rzecz kulinarnych eksperymentów i tradycji.

Serwis składa się z akcesoriów do karabinu , powierzchowna charakterystyka drewnianej nasadki , do realizacji typowych dań włoskich, oraz wewnętrzne narzędzia przydatne do przyrządzania najczęstszych przetworów spożywczych.
Materiały odgrywają ważną rolę w jakości i wzornictwie produktów: czapka rigagnocchi w jesionie drewno jest traktowane olejem jadalnym; pojemnik z białego marmuru Carrara i młotek do mięsa z piaskowca są polerowane i gładkie, elementy konstrukcyjne wykonane są z odpornej stali nierdzewnej 316 polerowanej i satynowanej.

Marmur i drewno, a także kamień, to naturalne, ręcznie wykonane materiały, charakteryzujące się żyłkami i sękami, które sprawiają, że każdy egzemplarz nieco się od siebie różni, dlatego każdy egzemplarz ma unikalne i ekskluzywne odcienie w całości wykonane we Włoszech.

Konserwacja produktu: Czyścić miękką wilgotną ściereczką, w razie potrzeby użyć 100% naturalnego mydła Marsilia rozcieńczonego w wodzie, dokładnie wysuszyć. Nie myj w zmywarce i nie wkładaj do zamrażarki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty