Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Aldo Bernardi oświetlenie i lampy

Lampy oświetlające i niepowtarzalne: trzydzieści lat z pasją i badania doprowadziły Aldo Bernardi stworzyć swój własny styl i "uspokajający", wolne od mody i konformizmu, która jest dobrze znana na rynku oświetlenia, reflektory i latarnie ogródowe, do wewnątrz i na zewnątrz lampy i akcesoria, połączenie tradycji i innowacji.

Firma charakteryzuje się produkcją gdzie charakterem jest produkt rzemiosła , całkowicie wykończone i urządzone ręcznie,  odzwierciedla typowy przemysł regionalny obszar wzgórz Asolo.

Propozycje Aldo Bernardi zbiera się w dwóch osobnych zbiorach: "Mosiądz" i "Znane"

Linia "Mosiądz" obejmuje oprawy oświetleniowe, lampy wiszące, kinkiety, lampy stołowe i lampy podłogowe i meble w rustykalnym smaku i klasyczne. Ręcznie produkowane przy użyciu takich materiałów jak mosiądz i miedź, elementów mebli niepowtarzalnych i wyjątkowych.

Kolekcja "Znane" proponuje lampy z nowoczesnym wzornictwem i innowacyjnym, używając różne formy i materiały. 
Aldo Bernardi powraca do tego, co było jego punktem startowym, ceramika. Aldo Bernardi bawił się szukając nowe kolory, nowe wykończenia, nowe materiały ceramiczne. Wynikiem są niezbędne formy, które wyróżniają się specjalną dekoracją, efektem ręcznej pracy, gdzie doświadczenie jest dodatkową koniecznością.