Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria 3-otworowa do bidetu z mosiądzu Klasyczny design Made in Italy - Shelly

Kod: SHELLY3
zł 1.592,52 zł 2.273,70 -30%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Taps

Klasyczna, mosiężna bateria bidetowa z 3 otworami Made in Italy.

Wyprodukowana we Włoszech 3-otworowa bateria do bidetu z mosiądzu z odpływem 1 '' 1/4 w komplecie z prawą i lewą śrubą. Jego konstrukcja obejmuje również obrotową, zabytkową beczkę, jednocześnie zwiększa jej funkcjonalność , pozwalając w prosty i praktyczny sposób przesuwać strumień wody w zależności od potrzeb.
Ten element łazienkowy w stylu romantycznym charakteryzuje się miękkimi i czystymi liniami, które przywodzą na myśl klasyczne i niezwykle eleganckie i wyrafinowane meble, które nadają nowe życie i oryginalny akcent każdej łazience, od najbardziej tradycyjnej po najnowocześniejszą.

Dostępne wykończenia:
  • chrom;
  • brązowy.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty