Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria bidetowa z jednym otworem i mosiężną beczką obrotową Made in Italy - Shelly

Kod: SHELLY4
zł 1.274,92 zł 1.905,47 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Taps

Bateria z jednym otworem do bidetu o klasycznym wyglądzie z mosiądzu Wyprodukowano we Włoszech.

Bateria bidetowa z pojedynczym otworem wykonana we Włoszech z mosiądzu z 1 '' 1/4 spustem w komplecie z prawą i lewą śrubą. Jego konstrukcja obejmuje również obrotową, zabytkową beczkę, jednocześnie zwiększa jej funkcjonalność , pozwalając w prosty i praktyczny sposób przesuwać strumień wody w zależności od potrzeb. To, co wyróżnia jej szczególny design, to idealne połączenie klasyki i nowoczesności zaprojektowane tak, aby w oryginalny sposób zaspokoić potrzeby osób poszukujących produktu romantycznego i eleganckiego, ale jednocześnie nowatorskiego .

Dostępne wykończenia:
  • chrom;
  • brązowy.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty