Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesna bateria zlewozmywakowa z chromowanego mosiądzu Made in Itlay - Liro

  • Kod: LIRO
zł 722,63 zł 1.086,20 -33%
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
7/10 dni roboczych
Viadurini Taps

Nowoczesna bateria zlewozmywakowa do łazienki z chromowanym wykończeniem Made in Italy.

Wyprodukowana we Włoszech bateria zlewozmywakowa z chromowanego mosiądzu w komplecie z otwartym nabojem Kerox Ø 25 mm. Dostępna zarówno w wersji z odpływem, jak i bez, jest niezwykle wszechstronna i w nienaganny sposób zaspokaja wszystkie potrzeby.
Oryginalny i kreatywny projekt otula całą figurę, wzbogacając prosty i minimalistyczny styl, aby ożywić wyjątkowy produkt tego rodzaju. Funkcjonalność i elegancja to główne cechy tej baterii, idealnej do nowoczesnych łazienek, które wymagają wyrafinowania i innowacji.

Dostępne opcje:
  • ze spustem 1 '' 1/4;
  • bez odpływu.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty