Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria umywalkowa z wylewką 200 mm, odległość od środka mosiądzu Made in Italy - Liro

Kod: LIRO1
zł 883,69 zł 1.325,55 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
7/10 dni roboczych
Viadurini Taps

Nowoczesna bateria zlewozmywakowa z mosiądzu Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa z chromowanego mosiądzu, z wylewką, rozstawem 200 mm i odpływem 1 '' 1/4, w komplecie z otwartym wkładem Kerox Ø 25 mm.
Wyprodukowany we Włoszech produkt ma oryginalny i kreatywny design, który charakteryzuje całą sylwetkę, wzbogacając jej styl prostotą i elegancją . Jego konstrukcja oparta na innowacjach nie rezygnuje jednak z podstawowego aspektu funkcjonalności , elementu podnoszącego wartość baterii, dzięki czemu idealnie nadaje się do łazienek o nowoczesnym smaku, które wymagają nowego akcentu.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty