Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria umywalkowa łazienkowa z wylewką, odległość między środkami 170 mm Made in Italy - Medida

Kod: MEDIDA1
zł 1.422,20 zł 2.135,60 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
7/10 dni roboczych
Viadurini Taps

Nowoczesna bateria zlewozmywakowa z chromowanym mosiądzem z odpływem Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa z mosiądzu chromowana, z wylewką, odległość od środka 170 mm, komplet z otwartym wkładem Kerox Ø 25 mm. Kwadratowe linie i dobrze zdefiniowane kąty nadają produktowi i całemu pomieszczeniu niezwykle nowoczesny i wyrafinowany charakter , wzbogacając go o styl i zupełnie nowy smak. Jego prostota i cudowne chromowane wykończenie sprawiają, że bateria ta w nienaganny sposób wpisuje się w każdy wystrój, dając efekt dyskretny i elegancki.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty