Made in Italy

Bateria zlewozmywakowa z mosiądzu chromowanego na kwadrat Made in Italy - Medida

  • Made in Italy
  • Kod: MEDIDA
zł 1.061,97 zł 1.327,46 -20%
Materiał Mosiądz
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesna bateria zlewozmywakowa z chromowanym mosiądzem Made in Italy.

Mosiężna bateria zlewozmywakowa z chromowanym wykończeniem w komplecie z otwartym nabojem Kerox Ø 25 mm. Kwadratowe linie i dobrze zdefiniowane kąty nadają produktowi i całemu pomieszczeniu niezwykle nowoczesny i wyrafinowany charakter , wzbogacając go o styl i zupełnie nowy smak. Dostępna zarówno w wersji z odpływem, jak i bez odpływu, jej prostota i wspaniałe chromowane wykończenie sprawiają, że bateria ta w nienaganny sposób wpisuje się w każdy wystrój, dając efekt dyskretny i elegancki.

Dostępne opcje:
  • ze spustem 1 '' 1/4;
  • bez odpływu.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter