Made in Italy

Bateria umywalkowa z mosiądzu Made in Italy - Filipo

  • Made in Italy
  • Kod: FILIPO2
zł 4776,13 zł 5970,14 -20%
Materiał mosiądz
Dostawa 5 tygodni roboczych

Bateria umywalkowa wykonana we Włoszech z mosiądzu o nowoczesnym designie.

Ultranowoczesna bateria umywalkowa nowej generacji z mosiądzu h. 300 mm, odległość od środka 150 mm; bez odpływu i bez wyskakującego otworu.
W całości wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów zgodnych z normami europejskimi, ten mikser może być zainstalowany na górze, wyposażony w napowietrzacz pamięci podręcznej, elastyczne połączenia, ceramiczny wkład tarczowy i zawiera system oszczędzania energii dla oszczędzania wody.

Dostępne w dwóch różnych wykończeniach :
- chrom (tradycyjne, bardziej powszechne wykończenie, charakteryzujące się eleganckim efektem łupania);
- czarny + Deep Nocturne Corian® (wykończenie „total black” z matową czarną podstawą i elementami w kolorze Deep Nocturne black DuPont ™ Corian®).

Konserwacja i czyszczenie: Zaleca się osuszyć wszelkie krople lub osady wody na produkcie miękką szmatką; nie zostawiaj na nim wilgotnych ściereczek ani mokrych gąbek; unikać stosowania szorstkich lub szorujących gąbek, które uszkadzają powierzchnię; nie używaj do czyszczenia wszelkiego rodzaju detergentów, które zawierają chlor lub jego związki, które mogą utleniać mieszadło.
Aby zapewnić doskonałą konserwację, zdemontuj aerator i zanurz go na kilka godzin w rozcieńczonym occie, a następnie spłucz dużą ilością wody, aby wszelkie zanieczyszczenia i osady kamienia zniknęły.

Aby uzyskać więcej informacji i wycen, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem clienti@viadurini.it.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter