Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Designerska bateria umywalkowa z mosiądzu Made in Italy - Filipo

Kod: FILIPO3
zł 4.993,83
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
mosiądz
Dostawa
4 tygodnie
Viadurini Taps

Mosiężna bateria umywalkowa z chromowanym wykończeniem Made in Italy.

Ultranowoczesna bateria umywalkowa nablatowa nowej generacji z chromowanego mosiądzu, wysokość 335 mm, z rozstawem 165 mm; bez odpływu i bez wyskakującego otworu.
W całości wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów zgodnych z normami europejskimi, ten mikser może być zainstalowany na górze, wyposażony w napowietrzacz pamięci podręcznej, elastyczne połączenia, ceramiczny wkład tarczowy i zawiera system oszczędzania energii dla oszczędzania wody.

Konserwacja i czyszczenie: Zaleca się osuszyć wszelkie krople lub osady wody na produkcie miękką szmatką; nie zostawiaj na nim wilgotnych ściereczek ani mokrych gąbek; unikać stosowania szorstkich lub szorujących gąbek, które uszkadzają powierzchnię; nie używaj do czyszczenia wszelkiego rodzaju detergentów, które zawierają chlor lub jego związki, które mogą utleniać mieszadło.
Aby zapewnić doskonałą konserwację, zdemontuj aerator i zanurz go na kilka godzin w rozcieńczonym occie, a następnie spłucz dużą ilością wody, aby wszelkie zanieczyszczenia i osady kamienia zniknęły.

Aby uzyskać więcej informacji i wycen, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem clienti@viadurini.it.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty