Made in Italy

Bateria umywalkowa z mosiądzu z ręcznym prysznicem Made in Italy - Kalimo

  • Made in Italy
  • Kod: KALIMO
zł 2044,46 zł 2271,66 -10%
Materiał Mosiądz
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesna regulowana bateria umywalkowa z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa wykonana we Włoszech z chromowanego mosiądzu . Funkcjonalność i design łączą się w tym cudownym artykule z nowoczesnym smakiem, zaprojektowanym z myślą o prostym i praktycznym zastosowaniu dzięki obecności regulowanej wylewki ze sprężyną i 2-strumieniowym prysznicem. To, co czyni go wyjątkowym, to obecność naboju zdefiniowanego ES, który może dostarczać zimną wodę, gdy dźwignia jest podniesiona do położenia środkowego, co pozwala uniknąć konieczności podgrzewania wody z bojlera, a tym samym umożliwia znaczne oszczędności energii.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro