Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria umywalkowa z mosiądzu z ręcznym prysznicem Made in Italy - Kalimo

Kod: KALIMO
zł 2.034,34 zł 2.899,63 -30%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
7/10 dni roboczych
Viadurini Taps

Nowoczesna regulowana bateria umywalkowa z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa wykonana we Włoszech z chromowanego mosiądzu . Funkcjonalność i design łączą się w tym cudownym artykule z nowoczesnym smakiem, zaprojektowanym z myślą o prostym i praktycznym zastosowaniu dzięki obecności regulowanej wylewki ze sprężyną i 2-strumieniowym prysznicem. To, co czyni go wyjątkowym, to obecność naboju zdefiniowanego ES, który może dostarczać zimną wodę, gdy dźwignia jest podniesiona do położenia środkowego, co pozwala uniknąć konieczności podgrzewania wody z bojlera, a tym samym umożliwia znaczne oszczędności energii.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty