Made in Italy

Bateria zlewozmywakowa z regulowaną mosiężną rurą Made in Italy - Cory

  • Made in Italy
  • Kod: CORY
zł 1.595,04 zł 1.993,80 -20%
Materiał Mosiądz
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesna bateria umywalkowa z regulowaną wylewką z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa wykonana we Włoszech z chromowanego mosiądzu . Dzięki regulowanej wylewce ze sprężyną i 2-strumieniowemu prysznicowi funkcjonalność i design łączą się, aby ożywić idealny produkt do kuchni o nowoczesnym i innowacyjnym wyglądzie, nie zaniedbując jednocześnie niezwykle prostego i praktycznego zastosowania. Tym, co jeszcze bardziej zwiększa wartość, jest obecność naboju zdefiniowanego ES, który może dostarczać zimną wodę, gdy dźwignia jest podniesiona do położenia środkowego, co pozwala uniknąć konieczności podgrzewania wody z bojlera, a tym samym umożliwia znaczne oszczędności energii.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter