Made in Italy

Biały szklany wazon do wnętrz wykonany ręcznie we Włoszech - Crezia

  • Made in Italy
  • Kod: CREZIA1
zł 2.673,53 zł 3.145,32 -15%
Materiał szkło
Dostawa 6/8 tygodni
Długość (cm) 18
Głębokość (cm) 18
Wzrost (cm) 39

Ręcznie wykonany wazon do wnętrz z białego szkła z przezroczystą podstawą Made in Italy.

Dekoracyjny wazon z białego szkła z przezroczystą podstawą, wykonany w 100% z kunsztu Made in Italy . Wyrafinowane uzupełnienie podkreślone prostymi i minimalistycznymi liniami, ale wzbogacone o wspaniałą dekorację umieszczoną u podstawy wazonu, która dodaje mu elegancji, dając życie efektowi o wyrafinowanej duszy . Idealny projekt dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po hotele, restauracje, powierzchnie kontraktowe, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Ta kolekcja luksusowych mebli nadaje odrobinę nowoczesnej i wielkomiejskiej elegancji wszystkim najbardziej wytwornym przestrzeniom, a także Twojemu domowi, nie rezygnując przy tym z ekscytującej i wysoce scenograficznej atmosfery.
Viadurini współpracuje z ważną firmą rzemieślniczą w celu uczestniczenia w tworzeniu silnie scharakteryzowanych miejsc, środowisk, w których można schronić się, aby uciec od rzeczywistości poprzez wzmocnienie ekspresji własnej osobowości, przestrzeni, w których można powrócić, by oddychać i marzyć. Odzyskaj kontakt z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, z jednej mieszanki dodatków, aby nadać przestrzeniom precyzyjną tożsamość, niepowtarzalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale zdolną do dialogu z każdym stylem.
Firma została założona w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji. Z tego wyjątkowego na świecie miasta uczy się sztuki pięknych rzeczy, architektonicznych proporcji, wykorzystania różnych materiałów i inspiracji odległymi kulturami przetworzonymi przez genialne włoskie rzemiosło. Zestaw unikalnych i autentycznych przedmiotów dostępnych dla projektantów wnętrz w celu tworzenia projektów, które zawsze są ekskluzywne, inne, nigdy nie homologowane, o kulturalnym i umiarkowanie ostentacyjnym luksusie, wyraz nieustannych poszukiwań wyrafinowanych projektów dekoracyjnych. "
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT