Made in Italy

Dekoracyjny wazon z białego i przezroczystego szkła ręcznie robiony we Włoszech - Crezia

  • Made in Italy
  • Kod: CREZIA
zł 3016,10 zł 3351,24 -10%
Materiał szkło
Dostawa 6/8 tygodni
Długość (cm) 16
Głębokość (cm) 16
Wzrost (cm) 56

Wazon dekoracyjny do wnętrz z białego i przezroczystego szkła ręcznie robiony we Włoszech

Dekoracyjny wazon do dekoracji wnętrz w białym wykończeniu szkła z przezroczystą podstawą wzbogaconą o elegancką dekorację wykonaną przez kunszt 100% Made in Italy . Wyrafinowane uzupełnienie podkreślone prostymi i minimalistycznymi liniami, które pozwalają wpisać się w każdą przestrzeń z eleganckim wyposażeniem. Szczególna ozdoba u podstawy wazonu wzbogaca jego estetykę i podnosi jego wartość, co zwiększa jego elegancję na skutek silnej wyrafinowanej osobowości . Idealny projekt dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po hotele, restauracje, powierzchnie kontraktowe, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Ta kolekcja luksusowych mebli nadaje odrobinę nowoczesnej i wielkomiejskiej elegancji wszystkim najbardziej wytwornym przestrzeniom, a także Twojemu domowi, nie rezygnując przy tym z ekscytującej i wysoce scenograficznej atmosfery.
Viadurini współpracuje z ważną firmą rzemieślniczą w celu uczestniczenia w tworzeniu silnie scharakteryzowanych miejsc, środowisk, w których można schronić się, aby uciec od rzeczywistości poprzez wzmocnienie ekspresji własnej osobowości, przestrzeni, w których można powrócić, by oddychać i marzyć. Odzyskaj kontakt z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, z jednej mieszanki dodatków, aby nadać przestrzeniom precyzyjną tożsamość, niepowtarzalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale zdolną do dialogu z każdym stylem.
Firma została założona w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji. Z tego wyjątkowego na świecie miasta uczy się sztuki pięknych rzeczy, architektonicznych proporcji, wykorzystania różnych materiałów i inspiracji odległymi kulturami przetworzonymi przez genialne włoskie rzemiosło. Zestaw przedmiotów, unikalnych i autentycznych, dostępnych dla projektantów wnętrz, aby tworzyć projekty zawsze ekskluzywne, inne, nigdy nie homologowane, o kulturalnym i umiarkowanie ostentacyjnym luksusie, wyraz nieustannych poszukiwań wyrafinowanych projektów dekoracyjnych.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro