Made in Italy

Bidet wiszący w białym ceramicznym stylu 54x36 cm, wyprodukowany we Włoszech

  • Made in Italy
  • Kod: STYLEBIDET
zł 2.344,84 zł 2.931,06 -20%
Rozmiar 54x36 cm
Dostawa 20/30 dni roboczych
Klasyczny biały ceramiczny bidet ścienny Style 54x36 cm, wyprodukowany we Włoszech
W komplecie bidet ceramiczny wiszący z uchwytami mocującymi i szybkim mocowaniem.
Uwaga : kran nie jest wliczony w cenę.

Style to kolekcja klasyczna, charakteryzująca się liniami zaczerpniętymi z przeszłości, które nadają kolekcji ponadczasową elegancję pasującą do tradycyjnych środowisk.

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty z tej kolekcji są wykonane przez ważna włoska marka w świecie wyposażenia łazienek. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek meblowych , która na przestrzeni lat skierowała swoją uwagę również na produkcję designerskiej ceramiki sanitarnej , jak również będąca wiodącą firmą we Włoszech w zakresie produkcji ceramiki sanitarnej . dla osób niepełnosprawnych . Misją firmy jest projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej, którą realizuje poprzez innowacje, eksperymentowanie i proponowanie nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowość to wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie zmierzenia się z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałymi i jeszcze częściej akceptowanymi jako nieuniknione. Firma chce na nowo zinterpretować łazienkę i jej rynek w nowy, inny sposób, oferując designerskie umywalki nablatowe , ceramiczne umywalki podwieszane , wanny oraz ceramikę sanitarną . Luksus, na który może pozwolić właśnie młoda, elastyczna i dynamiczna firma. Istnieją duże przestrzenie do zbadania, nawet w najbardziej intymnej i osobistej przestrzeni ze wszystkich, w łazience.

Gdzie : firma produkuje swój asortyment wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika to starożytne powołanie, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w tym miejscu, która uczyniła Civita Castellana, krainę opisywaną przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Email Newsletter
Newsletter