Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Design zawieszany ceramiczny bidet Sun Square 55x35cm, wyprodukowany we Włoszech

Kod: BIDETSUN
zł 2.473,97
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
55 x 35 cm
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Bathroom
Design zawieszany ceramiczny bidet Sun Square 55x35cm, wyprodukowany we Włoszech
Zawieszany ceramiczny bidet z uchwytami mocującymi i szybkim mocowaniem w komplecie.

Ceramika w kolekcji Sun osiąga bardzo cienkie grubości, tworząc czyste i eleganckie kształty. Urządzenia sanitarne linii Sun stanowią innowacyjne rozwiązanie techniczne, które optymalizuje czyszczenie i zapewnia większą higienę i łatwość użytkowania.

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty w tej kolekcji są wykonane przez   ważna włoska marka w świecie mebli łazienkowych. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek projektantów, który w ostatnich latach skupił swoją uwagę w projektowaniu produkcji zdrowia, jak również jest liderem we Włoszech w produkcji zdrowia dla osób niepełnosprawnych . Projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej to misja, która dąży do innowacji, eksperymentowania i proponowania nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowością jest wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie radzenia sobie z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałe, a jeszcze częściej akceptowane jako nieuniknione. Firma chce reinterpretacji łazienki i jej rynku w nowej, inny sposób, proponując umywalki z obsługą projektant, zawieszonych umywalki ceramiczne, wanny i toalety. Luksus, który pozwala na to właśnie dlatego, że firma młoda, żwawa i dynamiczna. Istnieją duże przestrzenie do zwiedzania, nawet w najbardziej osobistej i osobistej przestrzeni, w łazience.

Gdzie : firma produkuje własną gamę wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika jest starożytnym powołaniem, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w miejscu i wykonaną z Civity Castellana, ziemi opisanej przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty