Marmurowy Grzejnik Proszkowy Nowy Trend Zrównoważonego Ogrzewania

Nowa granica ogrzewania z grzejnikiem marmurowym 100% Green Made in Italy

Viadurini dba o ludzi, szerząc zdrowe ciepło w środowiskach, w których żyją, z kreatywnością i zaangażowaniem, które zawsze wyróżniały produkty 100% Made in Italy.
Marmur zmienia swój wygląd, różne tekstury i kształty z włoskim designem ozdobią Twoje przestrzenie, ocieplą pokoje z myślą o zrównoważonym rozwoju, dzięki wykorzystaniu odpadowego pyłu marmurowego.
Kolekcja grzejników i podgrzewanych wieszaków na ręczniki, które odpowiadają na każdy styl, potrzebę i rozmiar, łącząc technologię i dbałość o szczegóły.

Ogrzewanie i zrównoważony rozwój ekologiczny: jednym okiem na przyszłość, drugim na teraźniejszość

Made in Italy łączy się z logiką gospodarki o obiegu zamkniętym, tworząc pierwszą linię grzejników o zerowym wpływie.
Produkt w 100% nadający się do recyklingu: panele promiennikowe z proszkowego marmuru pochodzą z opatentowanych procesów produkcyjnych i można je w całości poddać recyklingowi. Pod koniec życia, po oddzieleniu marmuru od pozostałych elementów, są one w 100% kruszone i poddawane recyklingowi w postaci proszków w różnych dziedzinach i zastosowaniach. W tym sensie działa poprzez tworzenie okrężnych przepływów materii, dzięki czemu jest zdolna do samoregeneracji. Ponadto, ponieważ wszystkie procesy produkcyjne przeprowadzane są w niskich temperaturach, zużywana energia jest minimalna.
Ten proces umożliwia tworzenie 
kształty o całkowicie innowacyjnej konstrukcji, zarówno pod względem estetyki, jak i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

5 powodów, aby wybrać grzejnik proszkowy z marmuru

Komfort i jakość życia to cel naszej pasji i ciągłych innowacji, ukierunkowanych na wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w nowych i technologicznych procesach produkcyjnych, gdzie planowanie architektoniczne, design i poszanowanie środowiska są wartościami nierozerwalnymi. Tylko odpowiedzialna wizja i postępowanie pozwolą nam zachować przyszłość następnych pokoleń.

1 - Włoski design:  oferujemy nowoczesny i konfigurowalny projekt dzięki współpracy z projektantami i architektami.
2 - Zero Energy: tworzymy ręcznie robiony produkt o zerowym wpływie dzięki użyciu proszków marmurowych z recyklingu i spoiw na bazie wody oraz sadzeniu drzewa za każdy sprzedany panel.
3 - Dobre samopoczucie:gwarantujemy komfort życia dzięki dyfuzji ciepła przez promieniowanie, rozprowadzaniu go równomiernie po całym domu oraz ograniczeniu cyrkulacji kurzu i bakterii.
4 - Oszczędność energii: panele są przystosowane do wykorzystywania również energii odnawialnej. Łatwy w użyciu i konfiguracji.
5 - Prostota aplikacji i instalacji: ułatwiamy życie partnerom dzięki prostemu i szybkiemu systemowi aplikacji i instalacji, zaprojektowanemu dla każdego rodzaju środowiska, ponieważ charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości i odporności na wilgoć, ze stopniem ochrony IPX4, a także dlatego, że są całkowicie wolne od wszelkiego rodzaju emisji.

Dostępna w trzech wersjach: elektryczna, gdzie zasilanie uzyskuje się poprzez podłączenie wtyczki do gniazda instalacji elektrycznej; hydrauliczny, w którym element promieniujący jest połączony z systemem z dwoma kolektorami oraz hybrydowy, w którym oba systemy są połączone.

Zrównoważona i opatentowana technologia promiennikowa

Grzejniki pracują z tzw. „efektem kamienia”, który umożliwia szybkie akumulowanie ciepła, a następnie „delikatnie”, poprzez bezwładność materiału, z którego się składa, oddaje je. Czujniki temperatury umieszczone wewnątrz aglomeratu kontrolują prawidłowy rozkład ciepła i zapewniają najlepsze warunki do wytwarzania promieniowania.
Grzejniki, panele promiennikowe w proszku marmurowym działają z zerową emisją , zapewniając swoim ciepłem zdrowie i dobre samopoczucie.

6 różnych stylów grzejników, które zaspokoją każdą potrzebę i gust

Linie - Liniowość i prostota kształtów: asortyment charakteryzuje się liniowością i prostotą kształtów wzmocnioną czystością wybranego koloru. Produkowany jest w sześciu różnych rozmiarach z gładką powierzchnią.

Terraa - Urok kamienia: rustykalny, który idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju. Dedykowany dla tych, którzy chcą czuć się dobrze ze sobą i bardziej naturalnie przeżywać swoją relację z otoczeniem.

Texturee - Tekstura, która podkreśla fakturę tkaniny: urok minionych czasów, unikalna faktura, która odtwarza elegancką, ciepłą i falistą fakturę nieco rustykalnej, ale eleganckiej tkaniny, odpowiednia do każdego środowiska, od najnowocześniejszego do najbardziej klasyczny.

Naturae - Esencja naturalności:ten element o najwyższym designie reprezentuje łodygę drzewa miłorzębu i, podobnie jak esencja, która go inspiruje, reprezentuje jego wielką naturalność i ekokompatybilność. Pionowy i smukły kształt doskonale sprawdza się zarówno w dużym pomieszczeniu, jak i w mniejszych pomieszczeniach, takich jak łazienka.

Stilee - Spotkanie linii i geometrii: linia złożona z krzywych, które mrugają o klasycznych kształtach elementów grzejnych, ale zrewidowana i przeprojektowana w nowoczesny sposób. Czysty design do którego charakterystyczny materiał dający efekt lekkości pasuje do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Wood50 - Drewno z naturalnym rysunkiem słojów: ten grzejnik ożywia drewno naturalnymi kolorami i żyłkami.Pojawia się w kolekcji, która również proponuje nowe tekstury, w procesie pośrednim między przemysłem a krawiectwem. Kolekcja Wood50 to wyjątkowa i oryginalna historia, w której współistnieją różne klimaty: sugestywna i namacalna w reprodukcjach drewna, innowacyjna i dynamiczna we wzorach. Pięć wykończeń inspirowanych otaczającą nas naturą, aby ogrzać Twoje przestrzenie.

Kliknij tutaj, aby odkryć marmurowe grzejniki pyłowe.
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT