Ogród Viadurini - Przewodnik po Meblach Ogrodowych

Umebluj ogród lub balkon dzięki radom i pomysłom Viadurini

Wraz z nadejściem lata wszyscy, którzy mają przestrzeń na zewnątrz, czy to mały czy duży ogród, czy po prostu taras , zaczynają myśleć o tym, jak urządzić lub uczynić te przestrzenie bardziej komfortowymi i wyjątkowymi.

Viadurini oferuje swoje doświadczenie w sektorze meblarskim i obszerny katalog , aby ułatwić wybór i pomysły, które poniesiesz, jeśli chcesz spróbować swoich sił w tym wspaniałym doświadczeniu.


W tym przewodniku dowiesz się, jak bezproblemowo poruszać się po wielu kategoriach, znajdź odpowiedni produkt, który jest odpowiedni dla Ciebie, a na koniec, jeśli chcesz, możesz nawet komunikować się bezpośrednio z jednym z naszych ekspertów , którego należy śledzić pod każdym względem ... Viadurini nie pozostawia nic przypadkowi.

Ale wróć do nas! 

Ogród jest podstawowym elementem domu, ale często jest zaniedbany i nie jest odpowiednio pielęgnowany. Często dużą wagę przykłada się do zaprojektowania zieleni ogrodu, podczas gdy wszystko, co dotyczy jego umeblowania, nie ma większego znaczenia i tak łatwo jest natknąć się na tereny zewnętrzne urządzone nierówno i bez logiki.
Co do reszty domu to wystarczy kilka prostych zasad i odrobina dobrego smaku, aby stała się podstawową częścią naszego środowiska życia. W ten sposób bardzo łatwo będzie stworzyć kącik relaksu i zabawy, z którego można korzystać przez większą część roku, gdzie przyjmować przyjaciół i przygotowywać apetyczne bankiety lub gdzie spędzać czas w poszukiwanej i mile widzianej samotności z zewnątrz. chaos.

Oczywiście nie wszystkie ogrody są takie same, ale wymiary nie są czynnikiem ograniczającym w urządzaniu naszej zieleni na zewnątrz i faktycznie można uzyskać bardzo przyjemną przestrzeń nawet w najbardziej skromnych przestrzeniach.
Oczywiście niezbędnym wymogiem dla  mebli  ogrodowych jest nie tylko piękno, ale przede wszystkim jego zdolność do wytrzymywania każdego rodzaju pogody : z tego powodu stosujemy meble z żelaza lub polirattanu, syntetycznego materiału technologicznego, który jest wodoodporny i odporny na działanie promieni słonecznych i czynników atmosferycznych.
Jeśli jednak jesteś miłośnikiem drewna, wiedz, że istnieją specyficzne esencje i zabiegi, które pozwalają nam wykorzystać ten materiał nawet na zewnątrz. 

Teraz skupmy się na produktach, poniżej znajdziesz prosty i intuicyjny przewodnik, dzięki któremu znajdziesz dokładnie ten produkt, którego szukasz.
Viadurini ma całą sekcję swojego e-commerce poświęconą sprzedaży produktów outdoorowych i ogrodniczycha poniżej możesz zrozumieć, jak znaleźć poszukiwany produkt wśród stylów, materiałów, filtrów, wariantów i jakości, będziesz miał świat kombinacji, które z pewnością zaspokoją Twój gust.

Krzesła, fotele, hokery i ławki zewnętrzne.

W tych czterech kategoriach znajdziesz kluczowy element mebli ogrodowych. Ogród lub taras nie mogą być uznane za umeblowane, jeśli są tam przynajmniej krzesła i taborety lub fotele.
Dzieląc się głównie materiałami takimi jak: drewno, metal, rattan, plastik i tkanina z każdym z nich od razu zauważysz liczne i różnorodne style.
Krzesła, hokery i fotele nowoczesne, designerskie, klasyczne, vintage, shabby chic i industrialne.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć krzesła ogrodowe.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć fotele ogrodowe.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć stołki zewnętrzne.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć ławki ogrodowe.

Stoły ogrodowe i stoliki kawowe

Po sesjach stoły, które są wysokie lub niskie, małe lub duże są kolejnym krokiem, aby otoczenie było przyjazne i praktyczne.
Jeśli wybór jednego lub drugiego jest w twoim wyobrażeniu o środowisku, jeśli chcesz czegoś, co jest bliższe aranżacji wnętrz i wyczuciu lub stylowi wnętrza twojego domu, klasycznego rozkładanego lub stałego stołu, z pewnością to zrobią Twoja sprawa... lub jeśli uważasz, że między aperitifami a pogawędką należy doświadczyć zewnątrz, niski stolik może dokładnie odtworzyć atmosferę pubu / baru.

Viadurini wybrał dla Ciebie najlepsze tego typu, dzieląc je również według materiału, możesz filtrować różne kategorie za pomocą praktycznego filtra pomiarowego, aby natychmiast zidentyfikować grupę produktów dopasowaną do Twoich potrzeb. Również tutaj style są zróżnicowane i dla wszystkich gustów pozostaje tylko wybrać materiał, który wolisz wyeksponować.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć stoły na zewnątrz.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć stoliki ogrodowe.

Sofy ogrodowe i szezlong.

Teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o wygodzie, którą można zastąpić krzesłami lub fotelami, ale także bardzo przyjemnym dodatkiem dla tych, którzy mają tylko przestrzeń, sofy ogrodowe lub szezlongidokładnie tym, czego szukałeś. Możesz rozkoszować się wieloma kształtami, stylami i materiałami, które można doskonale odfiltrować z jednej kategorii.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć sofy zewnętrzne.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć szezlong.

Salony na świeżym powietrzu.

Kategoria, która może rozwiązać powyższe w łatwy i intuicyjny sposób, zobaczysz kombinacje i zestawy już zmontowane i gotowe do zakupu, idealne do wszystkich rodzajów przestrzeni i na każdy gust.
Jeśli nie masz czasu lub pomysłów, może to być dobre miejsce na rozpoczęcie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć salony ogrodowe.

Kuchnie na świeżym powietrzu i grille.

Ktoś powiedział: Czy jesteś gotowy przy stole?
Nie zatrzymujemy się tylko na projektowaniu, ale idziemy dalej, w Viadurini wybieramy tylko to, co najlepsze i chcemy, aby Twoje przestrzenie mieszkalne były wyjątkowe , a co lepsze niż kuchnia na kółkach lub grill , aby jak najlepiej wykorzystać swój ogród.
Gotowanie zawsze było jednym z najlepszych zajęć na świeżym powietrzu, gotowanie mięsa, ryb i warzyw może być doświadczeniem, które pozwoli Ci dzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć grille.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć kuchnie zewnętrzne.

Jasne meble - Oświetlenie zewnętrzne.

Ogród czy taras jak każda przestrzeń domowa potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, tutaj propozycje są tak zróżnicowane, jak gusta poszczególnych ludzi, od prostych, ale zawsze modnych kinkietów czy lamp podłogowych i reflektorów, po najbardziej nowatorskie projekty z autentycznymi, rozświetlającymi meblami połączenie stylu i użyteczności .

Kliknij tutaj, aby zobaczyć jasne meble.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć oświetlenie zewnętrzne.

Parasole zewnętrzne.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem, czy po prostu osobą prywatną, możesz zgodzić się tylko co do tego, że słońce, szczególnie w najbardziej intensywne letnie dni, może być prawdziwym wrogiem, przed którym należy się chronić.
W tym dziale znajdziesz wiele pomysłów i rozwiązań, aby chronić się przed słońcem w swoim ogrodzie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć parasole zewnętrzne.

Wreszcie, poniżej przedstawiamy kilka różnych pomysłów na ogród, takich jak huśtawki, pufy i prysznice zewnętrzne, które mogą uzupełnić i wzbogacić Twój projekt wyposażenia.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć prysznice na zewnątrz.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pomysły na ogród.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT