Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Umywalki z kamienia design

Umywalki z kamienia naturalnego

Umywalki z kamienia naturalnego to wyjątkowe wyposażenie, które może przekształcić waszą łazienkę lub kuchnię w specjalne pomieszczenie. Posiada również rzadką możliwość stać się jeszcze piękniejszym z upływem czasu, nabycie patyny.

Tylko jedną uwagę którą potrzebują te umywalki, używanie podczas czyszczenia tylko wody lub produktów neutralnych do czyszczenia kamienia naturalnego, na bazie wody, unikając produktów na bazie kwasu.

Jeśli kochacie naturalne materiały, udekorujcie waszą łazienkę umywalką design z kamienia naturalnego, jest to idealnym rozwiązaniem do uzupełnienia waszej łazienki. Na viadurini można znaleźć wiele modeli w przystępnych cenach, szeroki zakres różnych kamieni, takich jak onyks jurassic lub skamieniałego drewna.

Umywalki z kamienia naturalnego na zewnątrz

Niektóre modele w naszym katalogu są dostępne także do użytku na zewnątrz, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla twoich potrzeb.

W szczególności, występują modele z kamienia z rzeki jak AKTA, podczas gdy inne modele z marmuru, bazaltu są mniej odpowiednie, ponieważ wymagają one szczególnej opieki i metod utrzymywania aby się nie zepsuło.

Umywalki z kamienia naturalnego

Naturalny kamień umywalka jest wyjątkowym meblem, który może przekształcić swoją łazienkę lub kuchnię w specjalnym środowisku. Posiada również rzadką możliwość stać się jeszcze piękniejsze wraz z upływem czasu, nabywanie charakterystycznej patyny.

Często używają terminu do wskazania umywalki projektowych umywalka w łazience, modele zazwyczaj najbardziej ekskluzywnych i piękne niż stosowane w innych częściach domu (do kuchni w ogóle mówimy o zlewy, umywalki i jest temini generyczny stosowany dla wszystkich home)

Jedyna uwaga muszą te projektanta zlewozmywaki kamienne służy do czystej wody lub produktów neutralnych tylko produkty przeznaczone specjalnie do czyszczenia kamienia naturalnego, na bazie wody, unikając produktów opartych na kwasie.

Jeśli lubisz naturalne materiały, udekorować swoją łazienkę z projektu naturalny kamień umywalka jest idealnym rozwiązaniem, które doskonale uzupełnią meble łazienkowe. Na viadurini znaleźć kilka umywalki kamienne w przystępnych cenach, a w szczególności szerokiej gamy różnych kamieni i szczegóły, takie jak onyks lub drewna Jurajski kopalnych.

Umywalki z kamienia do stosowania zewnętrznego

Jeśli szukasz umywalki kamienne do zewnętrznego, niektóre basenach sklepu mogą być również wykorzystywane w środowiskach zewnętrznych.

zastosowanie zewnętrzne są szczególnie odpowiednie w kamieniu dorzeczy takich jak model Akta, podczas gdy inne modele (marmur, bazalt) są mniej korzystne, ponieważ większość delikatna i wymaga szczególnej opieki i leczenia nie psuje.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.