Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Rosenthal Versace Red Medusa Porcelanowa filiżanka do kawy

Kod: 14720 ROSSO
zł 1.051,74
z VAT
- +
Materiał
porcelana
Dostawa
2 tygodnie
Versace
Rosenthal Versace Red Medusa Porcelanowa filiżanka do kawy
Filiżanka do kawy ze spodkiem Versace jest częścią linii Medusa Rosso, która składa się z dwóch trzech odcieni: eleganckiej czerwieni oraz szlachetnego złota i złota; że łącząc się tworzą wyrafinowany motyw, który przenosi się w fascynujące i odległe epoki.
Głowa Meduzy jest ikoną kolekcji Versace, co czyni ją klasyczną usługą, ale jednocześnie jest symbolem blichtru we współczesnym stole.
NB. Nie myć w zmywarce, należy umyć ręcznie!

Mamy całą kolekcję Versace Home. Aby uzyskać więcej informacji i / lub szacunków, skontaktuj się z nami pod adresem clienti@viadurini.it.

Medusa - Rosenthal spotyka Versace: pierwsza porcelana firmy Versace
Versace i Rosenthal są synonimami doskonałości i wysokiej jakości. Rosenthal zawdzięcza swoją światową sławę umiejętności łączenia tradycji i innowacji, a Versace jest znana na całym świecie z wyjątkowego i luksusowego blasku. Dzięki współpracy między tymi prestiżowymi firmami narodziła się jedna z pierwszych usług kolekcji "Rosenthal meets Versace" : usługa " Medusa" autorstwa Gianniego Versace należąca do kolekcji "Ikarus", która odzwierciedla niepowtarzalny świat bogactwa i kolorów Versace.
Kluczowym punktem tej kolekcji jest wystawna głowa złotej meduzy, niewątpliwy znak rozpoznawczy Versace, otoczony ekspresyjnymi barokowymi dekoracjami. Głowa meduzy jest obecna - w centrum - na wszystkich kubkach i wszystkich dzbankach, a także na wszystkich dużych i małych potrawach z kolekcji "Medusa". Prawdziwe arystokratyczne kolory - jaskrawoczerwone, eleganckie złoto i czerń - oraz zawiłe wzory filigranowe i ozdoby nadają meduzy głowie oprawę sowitych kolorów o niespotykanej elegancji. Kolekcja "Medusa" obejmuje kompletny serwis stolikowy i serwis kawowy, a także wiele akcesoriów. Duże kubki śniadaniowe do kawy cappuccino i latte, talerze zupy i miski są częścią kolekcji, podobnie jak cenne akcesoria do prezentów bardzo osobiste, takie jak pierścień na serwetki, świecznik, wazony i elegancki zestaw do palenia. Zarówno kolekcje szkła " Medusa Lumière" i "Méandre", jak i kolekcja sztućców "Medusa Gold" uzupełniają elegancki kolorowy stół w unikalnym stylu świata Versace.

Poprzez dekoracje wykonane z symboli, starożytnych elementów i nawiązań do mitologii, przywoływane są różne wyimaginowane scenariusze. Versace udaje się odtworzyć fantastyczne światy, które są tak luksusowe jak nigdy dotąd, używając porcelany Rosenthal, kryształu i sztućców o jakości spełniającej najwyższe wymagania. W każdym produkcie materiały szlachetne przetwarzane są w najbardziej mistrzowski sposób. Versace zawsze udaje się stworzyć pomost między przeszłością i ultranowoczesnością, tworząc w ten sposób ponadczasowe motywy i pod każdym względem w zależności od czasów. Harmonia tych motywów jest doskonale rozpoznawalna w artykułach tworzonych we współpracy z Rosenthal.

Ostatnio oglądane produkty