Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Versace Collezione Medusa do pomieszczeń - Viadurini

Rosenthal meets Versace: pierwsze porcelany Versace

Versace i Rosenthal są synonimami doskonałości i wysokiej jakości. Rosenthal zawdzięcza swoją światową sławę umiejętności łączenia tradycji i innowacji, a Versace jest znana na całym świecie z wyjątkowego i luksusowego blasku. Dzięki współpracy między tymi prestiżowymi firmami narodziła się jedna z pierwszych usług kolekcji "Rosenthal meets Versace": usługa "Medusa" autorstwa Gianniego Versace należąca do kolekcji "Ikarus", która odzwierciedla niepowtarzalny świat bogactwa i kolorów Versace.
Dzięki współpracy między tymi prestiżowymi firmami narodziła się jedna z pierwszych usług kolekcji "Rosenthal meets Versace": usługa "Medusa" autorstwa Gianniego Versace należąca do kolekcji "Ikarus", która odzwierciedla niepowtarzalny świat bogactwa i kolorów Versace.
Kluczowym punktem tej kolekcji jest wystawna głowa złotej meduzy, niewątpliwy znak rozpoznawczy Versace, otoczony ekspresyjnymi barokowymi dekoracjami. Głowa meduzy jest obecna - w centrum - na wszystkich kubkach i wszystkich dzbankach, a także na wszystkich dużych i małych potrawach z kolekcji "Medusa". Prawdziwe arystokratyczne kolory - jaskrawoczerwone, eleganckie złoto i czerń - oraz zawiłe wzory filigranowe i ozdoby nadają meduzy głowie oprawę sowitych kolorów o niespotykanej elegancji.
Kolekcja "Medusa" obejmuje kompletny serwis stolikowy i serwis kawowy, a także wiele akcesoriów. Duże kubki śniadaniowe do kawy cappuccino i latte, talerze zupy i miski są częścią kolekcji, podobnie jak cenne akcesoria do prezentów bardzo osobiste, takie jak pierścień na serwetki, świecznik, wazony i elegancki zestaw do palenia. Zarówno kolekcje szkła "Medusa Lumière" i "Méandre", jak i kolekcja sztućców "Medusa Gold" uzupełniają elegancki kolorowy stół w unikalnym stylu świata Versace.