Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Talenti wyposażenie ogrodu design


"Projekt oznacza stworzenie czegoś, co nie istnieje, odpowiedź na emocjonalną konieczność".
Są to słowa Cristiana Visentina, jednego z projektantów, który podpisał jedną z kolekcji z marką Talenti. Ta firma od samego początku starała się zdobyć wiodącą rolę w sektorze mebli na świeżym powietrzu dzięki swojej filozofii, którą możemy wznowić w następujących słowach: Tradycja, kreatywność i innowacja.

Głównym celem, jaki zamierzali osiągnąć, było połączenie wysokiej jakości rzemiosła z najbardziej zaawansowanym technicznie przemysłem. Ta kombinacja pozwoli na stworzenie wytwornych i modnych produktów, które sprawią, że każde miejsce, w którym się znajdą, będzie ekskluzywne i modne. Ich kolekcje powstały dzięki współpracy z krajowym i międzynarodowym projektantem, który nadaje im blasku do produktów sugerowanych przez ustanowienie nowych zasad życia na świeżym powietrzu.

Dbałość o szczegóły i niemal maniakalna kontrola jakości. Wśród najlepszych propozycji można znaleźć produkty wykonane z drewna tekowego z linii Talenti Cleo, takie jak stałe lub rozkładane stoły do ​​jadalni, stoliki kawowe o różnych kształtach i rozmiarach oraz przyjemny fotel do biegania. Dla tych, którzy preferują lekkość aluminium, nowoczesne salony linii Casilda i Cottage zapewnią ci przytulny kącik, aby zebrać przyjaciół w swoim ogrodzie. Talenti myśli także o tych, którzy lubią leżeć przy basenie, aby się opalać z propozycjami leżaków wykonanych z najlepszych materiałów na zewnątrz.