Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Zegary Ścienne i Stołowe Made in Italy - Viadurini Time Design

Najlepsze włoskie wzornictwo dla idealnych i funkcjonalnych zegarów ściennych lub stołowych w każdym pomieszczeniu w domu

Design, projektowanie graficzne, wyszukiwanie najbardziej innowacyjnych materiałów, badanie najnowszych trendów i kombinacji w celu osiągnięcia przedmiotów o absolutnie oryginalnych cechach, eleganckich, wyrafinowanych i oryginalnych ... wszystko to jest Viadurini Time Design.

Kolekcja Viadurini Time Design obejmuje nowoczesne zegary ścienne i designerskie zegary stołowe charakteryzujące się badaniem i tworzeniem zegarów zaprojektowanych jako prawdziwe przedmioty i akcesoria meblowe wykonane w 100% we Włoszech.
Zegarki o charakterze artystycznym podkreślone w każdej części i zaprojektowane do różnych potrzeb meblowych. Obejmuje nowoczesne zegary ścienne wykonane w różnych rozmiarach z możliwością posiadania różnych stref czasowych oraz zegary stołowe o prostej konstrukcji. Wszystkie produkty charakteryzują się poszukiwaniem mody i trendów, ale główną cechą jest niewątpliwie ich ręcznie wykonana produkcja połączona z artystyczną specyfiką każdego zegarka. Materiały użyte do ich wykonania są wysokiej jakości i obejmują orzech lub dąb dla tych, którzy kochają klasyczny styl i metal w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.