Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne meble ogrodowe Vondom

Nowoczesne meble ogrodowe Vondom:

Vondom nieustannie poszukuje innowacji i projektantów, którzy zachowują wysokie imię.
Wszystkie produkty tworzone są przy użyciu ekologicznych materiałów, które szanują środowisko i nasze DNA; oznacza to, że wszystkie produkty są pełne uroku i stylu, zdolnego do tworzenia nowych wymiarów relaksu i gościnności. Chodzi o to, aby stworzyć dialog między formą a otaczającym środowiskiem, przekształcając pustą przestrzeń w wyjątkowe, niezwykłe i ekscytujące środowisko.
Dziś jest rozpoznawany na całym świecie dzięki tym cechom i szerokiej gamie kolekcji:

- Vondom Agatha: to pierwsza dziecięca kolekcja Agathy Ruiz de la Prada, pełna spontaniczności i niewinności. Kolekcja ta jest prezentowana w infantylnych kategoriach: kwiaty, serca itp. I dzięki jej prostym i słodkim kształtom jest zabawna, optymistyczna i kreatywna.
Jego materiał jest wysoce odporny na działanie czynników atmosferycznych i pozwala na wykorzystanie zewnętrzne.

- Vondom Delta: celem kolekcji Delta jest nadanie wartości emocjom poprzez oglądanie obiektów o niskich zasobach materiałów pełnych miłości i stylu. Tworzy wspólny wątek pomiędzy realizmem a surrealizmem i nadaje się do współczesnych przestrzeni.

- Vondom F3: kolekcja, w której matematyka staje się projektem. Prosty pierwszy projekt, ale w rzeczywistości wymaga dokładnego studiowania inżynierii i precyzji, aby umożliwić stworzenie koncepcji układania tych dziwnych kształtów.

- Vondom Kes: kolekcja Kes ma jeden cel: skomponować z fantastycznymi aranżacjami siedzeń nieskończoną i przegubową. Ważną cechą odróżniającą Kes od pozostałych jest widoczne wycięcie na części bazowej, która pozwala na wstawienie dodatkowych elementów, takich jak: podłokietniki, oparcia i stoły.

- Vondom Spritz: kolekcja Spritz w swoich formach podąża za lekkością, czystością i świeżością rzeczy, które zainspirowały ją do urodzenia: plaże, białe ogrodzenia długiego morza i beztroska bycia na wakacjach.

- Vondom Vela: kolekcja Vela ma na celu zapewnienie komfortu bez utraty pierwotnych cech.