Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

3 osobowa duża sofa Mora, wyprodukowana we Włoszech, tapicerka z tkaniny / sztucznej skóry

Kod: MORA3MAXI
zł 6.816,02
z VAT

madein_italy

Zobacz wszystkie opcje:

- +
Rozmiar
Dł. 218 x szer. 101 x wys. 88 cm
Dostawa
15/20 dni roboczych
Stile Relax
Sofa trzyosobowa maxi o nowoczesnym designie ekoskóra / tkanina wyprodukowana we Włoszech Mora
Mora to bardzo wszechstronna sofa, która pasuje do każdego środowiska dzięki różnym wykończeniom, w jakich może być wykonana.
Mora jest również dostępna w wersjach:
- 2 miejsca (kod MORA2)
- 2 miejsca (kod MORA2MAXI)
- 3 miejsca (kod MORA3P)

Wszystkie wersje są wyposażone w standardowe podłokietniki, które na życzenie mogą być wykonane w innych rozmiarach: w celu uzyskania informacji pisz na adres clienti@viadurini.it .

DOSTĘPNE OPCJONALNIE:
- Zagłówek:
jest to akcesorium, które umożliwia zwiększenie wysokości pleców i poprawę komfortu szyjki macicy.

DOSTĘPNE POKRYCIA:
Sofa Mora dostępna jest w różnych rodzajach tapicerki, podzielonej na różne kategorie w zależności od ceny:
1) Kategoria A :
- Tkanina odporna na plamy Savoy ; Savoy to tkanina o nowoczesnym designie, przyjemna w dotyku i bardzo odporna na ścieranie i przetarcia. Główną cechą tej tkaniny jest całkowita nieprzepuszczalność wody: w rzeczywistości gatantito jest „wodoodporny”. 89% poliester, 8% poliamid, 2% bawełna, 1% wiskoza.
- Tkanina przeciw plamom Ritz ;    Ritz to przyjemna w dotyku tkanina, wybierana jako pokrycie tych siedzeń dzięki charakterystycznej odporności na ścieranie. Jest to tkanina chroniąca przed plamami składająca się z 86% poliestru, 14% poliamidu. Waga / grubość 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux Leather America ;   America to skóra ekologiczna wykonana w 100% z PU. Ma gramaturę 460 gr / mtl i jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Miękkość i elastyczność to cechy, które wyróżniają to pokrycie i sprawiają, że idealnie pasuje do najbardziej wyrafinowanych i wyszukanych modeli foteli relaksacyjnych.
- Luxor eco - skóra ; Luxor to skóra ekologiczna wykonana w 100% z PU. Miękki w dotyku, o gramaturze 460 gr / mkw, oferowany w szerokiej gamie kolorystycznej. Mrobyczność i elastyczność to cechy, które wyróżniają ten typ powłoki i sprawiają, że nadaje się ona do konkretnych i rozbudowanych modeli.

JAK WYBRAĆ POKRYCIE : wybierz z odpowiedniego menu rozwijanego kategorię, do której należy wybrane pokrycie. Następnie wyświetl kartę kolorów do wyboru i wskaż w odpowiednim polu obok zdjęcia produktu kod żądanego koloru.

FUNKCJE:
- Struktura:
drewno pokryte warstwą poliuretanu i mechanika metalowa.
- Wypełnienie: ekologiczna pianka poliuretanowa o różnej gęstości pokryta warstwą dakronu.
- Pokrycie: ekoskóra, tkanina odporna na plamy.
- Nóżki: PCV.

Sofa Mora jest konfigurowalna i dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami pod adresem clienti@viadurini.it, aby uzyskać więcej informacji i / lub ofert.

WŁOSKI PRODUCENT
Ten artykuł jest wykonany przez włoską firmą specjalizującą się w produkcji krzeseł, foteli masujących i alzapersona, relaksujące sofy i zmotoryzowany sofa, mające na celu zapewnienie psycho-fizyczne samopoczucie i jakość z doskonałą mieszanką c technologii ompetenze, kunsztu i znaczeniu dla wzornictwo i nowoczesne formy. Wybierając produkt tej firmy, masz gwarancję nie tylko zakupu produktu w 100% włoskiego i gwarantowanego , ale także systemu technicznego i funkcjonalnego, który integruje się i rozszerza dzięki szeregowi rozwiązań mechanicznych, opcjonalnym akcesoriom, szerokiemu wyborowi modeli i wymiary z szeroką gamą tkanin i powłok. W rzeczywistości możliwych jest wiele dostosowań, aby uzyskać prawdziwe fotele wykonane na zamówienie, zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań.
Jakość
Doświadczeni technicy, którzy stale aktualizują i unowocześniają swoje umiejętności, oraz wykwalifikowani rzemieślnicy , dogłębni koneserzy materiałów i technik obróbki, zapewniają, że produkty są wytwarzane z najwyższą starannością i są zaawansowane technologicznie.
przetwarzanie
Kadra wyspecjalizowana w branży mebli tapicerowanych, potrafiąca projektować i montować krzesła oraz technicy posiadający szczególne umiejętności w projektowaniu skomplikowanych mechanizmów pozwalających na produkcję foteli relaksacyjnych, masujących i foteli. Wieloletnie doświadczenie i dbałość o nowoczesny design gwarantuje wyjątkowość i wszechstronność siedzisk, które sprawiają, że są one elementami wyposażenia, które można wkomponować w różne środowiska domowe.
Technologia
Opracowane mechanizmy oferują wielorakie funkcje i możliwość ustawienia w określonych strefach wypoczynkowych oraz pozwalają na montaż relaksujących foteli / sof, foteli do masażu oraz podnoszonych foteli, które mają opcje dostosowane do potrzeb każdego klienta.
Mechanizmy do jednego lub dwóch silników, ruch podnóżka i oparcia na przemian autonomiczny lub niezależny, funkcja podnoszenia, urządzenie alzapersona umożliwiające łatwe przyjęcie pozycji wyprostowanej, wibromasaż dla przyjemnego rozłożenia efektu na plecy, siedzisko i podnóżek, ruch automatyczny lub zmotoryzowany , czy to są możliwości i opracowane kombinacje: harmonijny zestaw rozwiązań na każdą potrzebę.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty