Made in Italy

3 osobowa duża sofa Mora, wyprodukowana we Włoszech, tapicerka z tkaniny / sztucznej skóry

  • Made in Italy
  • Kod: MORA3MAXI
zł 5541,97 zł 6927,48 -20%
Zobacz wszystkie opcje:
Rozmiar Dł. 218 x szer. 101 x wys. 88 cm
Dostawa 15/20 dni roboczych

Sofa 3 osobowa maxi nowoczesny design ekoskóra / tkanina made in Italy Mora

Mora to bardzo wszechstronna sofa, która pasuje do każdego otoczenia dzięki różnym wykończeniom, w jakich może być wykonana.
Mora występuje również w wersjach:
- 2 miejsca (kod MORA2)
- 2 miejsca (kod MORA2MAXI)
- 3 miejsca (kod MORA3P)

Wszystkie wersje są wyposażone w standardowe podłokietniki, które na życzenie mogą być wykonane w różnych rozmiarach: w celu uzyskania informacji napisz na adres clienti@viadurini.it .

DOSTĘPNE OPCJONALNIE:
- Zagłówek:
jest to akcesorium, które pozwala na zwiększenie wysokości pleców i poprawę komfortu szyjnego.

DOSTĘPNE POKRYCIA:
Sofa Mora dostępna jest w różnych rodzajach tapicerki, podzielonych na różne kategorie w zależności od ceny:
1) Kategoria A :
- tkanina odporna na plamy Savoy ; Savoy to tkanina o nowoczesnym designie, przyjemna w dotyku i bardzo odporna na ścieranie i ścieranie. Główną cechą tej tkaniny jest jej całkowita nieprzepuszczalność dla wody: w rzeczywistości jest gatantito jako „wodoodporna”. 89% Poliester, 8% Poliamid, 2% Bawełna, 1% Wiskoza.
- tkanina antyplamowa Ritz ;    Ritz to przyjemna w dotyku tkanina, wybrana jako pokrycie tych siedzeń dzięki swojej charakterystycznej odporności na zużycie. Jest to tkanina przeciw plamom w składzie 86% Poliester, 14% Poliamid. Waga / grubość 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux Leather Ameryka;   America to ekologiczna skóra wykonana w 100% z PU. Posiada gramaturę 460 gr/mtl i jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Miękkość i elastyczność to cechy, które wyróżniają to pokrycie i sprawiają, że idealnie nadaje się do najbardziej wyrafinowanych i wyszukanych modeli siedzisk relaksacyjnych.
- Luxor eko - skóra ; Luxor to skóra ekologiczna wykonana w 100% z PU. Miękki w dotyku, ma gramaturę 460 gr/m2 i oferowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Mroczność i elastyczność to cechy, które wyróżniają ten rodzaj powłoki i sprawiają, że nadaje się ona do konkretnych i wyszukanych modeli.

JAK WYBRAĆ POKRYCIE : wybierz z odpowiedniego menu rozwijanego kategorię, do której należy żądane pokrycie. Następnie wyświetl wybraną przez siebie kartę kolorów i w odpowiednim polu obok zdjęcia produktu wskaż kod żądanego koloru.

FUNKCJE:
- Konstrukcja:
drewno pokryte warstwą poliuretanu i metalu mechanicznego.
- Wypełnienie: ekologiczna pianka poliuretanowa o różnej gęstości pokryta warstwą dakronu.
- Pokrycie: ekoskóra, tkanina plamoodporna.
- Stopy: PCV.

Sofa Mora jest konfigurowalna i dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami pod adresem clienti@viadurini.it, aby uzyskać więcej informacji i / lub ofert.

WŁOSKI PRODUCENT
Ten artykuł jest wykonany przez włoską firmą specjalizującą się w produkcji krzeseł, foteli masujących i alzapersona, relaksujące sofy i zmotoryzowany sofa, mające na celu zapewnienie psycho-fizyczne samopoczucie i jakość z doskonałą mieszanką c technologii ompetenze, kunsztu i znaczeniu dla design i nowoczesne formy. Wybierając produkt tej firmy masz gwarancję nie tylko zakupu produktu w 100% włoskiego i gwarantowanego , ale również systemu techniczno-funkcjonalnego, który integruje się i rozbudowuje dzięki gamie rozwiązań mechanicznych, opcjonalnym akcesoriom, szerokiemu wyborowi modeli i wymiary z szeroką gamą tkanin i powłok. W rzeczywistości możliwe jest wiele dostosowań, aby uzyskać prawdziwe fotele na zamówienie zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem każdej potrzeby i wymagania.
Jakość
Doświadczeni technicy, którzy stale aktualizują i unowocześniają swoje umiejętności, oraz wykwalifikowani rzemieślnicy , głębocy koneserzy materiałów i technik obróbki, zapewniają, że produkty są wytwarzane z najwyższą starannością i są zaawansowane technologicznie.
przetwarzanie
Personel wyspecjalizowany w branży mebli tapicerowanych, potrafiący zaprojektować i zmontować krzesła oraz technicy, którzy posiadają specyficzne umiejętności w zakresie projektowania wyrafinowanych mechanizmów pozwalających na produkcję foteli relaksacyjnych, foteli masujących i foteli. Wieloletnie doświadczenie i dbałość o nowoczesny design gwarantuje wyjątkowość i wszechstronność siedzisk, które czynią z nich elementy wyposażenia zdolne do wkomponowania się w różne środowiska domowe.
Technologia
Opracowane mechanizmy oferują wiele funkcji i możliwość ustawienia w określonych miejscach do siedzenia oraz umożliwiają montaż relaksacyjnych foteli / sof, foteli masujących i foteli podnoszonych, które mają opcje odpowiednie do potrzeb każdego klienta.
Mechanizmy do jednego lub dwóch silników, ruch podnóżka i oparcia naprzemiennie autonomiczny lub niezależny, funkcja podnoszenia, urządzenie alzapersona pozwalające na łatwe przyjmowanie pozycji wyprostowanej, masaż wibracyjny dla przyjemnego efektu rozłożonego na oparciu, siedzisku i podnóżku, ruch automatyczny lub zmotoryzowany , to są możliwości i opracowane kombinacje: harmonijny zestaw rozwiązań, które zaspokoją każdą potrzebę.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro