Made in Italy

3 osobowa duża sofa Mora, wyprodukowana we Włoszech, tapicerka z tkaniny / sztucznej skóry

  • Made in Italy
  • Kod: MORA3MAXI
zł 6.982,15
Rozmiar Dł. 218 x szer. 101 x wys. 88 cm
Dostawa 15/20 dni roboczych

Sofa 3 osobowa maxi nowoczesny design ekoskóra / tkanina made in Italy Mora

Mora to bardzo wszechstronna sofa, która pasuje do każdego otoczenia dzięki różnym wykończeniom, w jakich może być wykonana.
Mora występuje również w wersjach:
- 2 miejsca (kod MORA2)
- 2 miejsca (kod MORA2MAXI)
- 3 miejsca (kod MORA3P)

Wszystkie wersje są wyposażone w standardowe podłokietniki, które na życzenie mogą być wykonane w różnych rozmiarach: w celu uzyskania informacji napisz na adres clienti@viadurini.it .

DOSTĘPNE OPCJONALNIE:
- Zagłówek:
jest to akcesorium, które pozwala na zwiększenie wysokości pleców i poprawę komfortu szyjnego.

DOSTĘPNE POKRYCIA:
Sofa Mora dostępna jest w różnych rodzajach tapicerki, podzielonych na różne kategorie w zależności od ceny:
1) Kategoria A :
- tkanina odporna na plamy Savoy ; Savoy to tkanina o nowoczesnym designie, przyjemna w dotyku i bardzo odporna na ścieranie i ścieranie. Główną cechą tej tkaniny jest jej całkowita nieprzepuszczalność dla wody: w rzeczywistości jest gatantito jako „wodoodporna”. 89% Poliester, 8% Poliamid, 2% Bawełna, 1% Wiskoza.
- tkanina antyplamowa Ritz ;    Ritz to przyjemna w dotyku tkanina, wybrana jako pokrycie tych siedzeń dzięki swojej charakterystycznej odporności na zużycie. Jest to tkanina przeciw plamom w składzie 86% Poliester, 14% Poliamid. Waga / grubość 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux Leather Ameryka;   America to ekologiczna skóra wykonana w 100% z PU. Posiada gramaturę 460 gr/mtl i jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Miękkość i elastyczność to cechy, które wyróżniają to pokrycie i sprawiają, że idealnie nadaje się do najbardziej wyrafinowanych i wyszukanych modeli siedzisk relaksacyjnych.
- Luxor eko - skóra ; Luxor to skóra ekologiczna wykonana w 100% z PU. Miękki w dotyku, ma gramaturę 460 gr/m2 i oferowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Mroczność i elastyczność to cechy, które wyróżniają ten rodzaj powłoki i sprawiają, że nadaje się ona do konkretnych i wyszukanych modeli.

JAK WYBRAĆ POKRYCIE : wybierz z odpowiedniego menu rozwijanego kategorię, do której należy żądane pokrycie. Następnie wyświetl wybraną przez siebie kartę kolorów i w odpowiednim polu obok zdjęcia produktu wskaż kod żądanego koloru.

FUNKCJE:
- Konstrukcja:
drewno pokryte warstwą poliuretanu i metalu mechanicznego.
- Wypełnienie: ekologiczna pianka poliuretanowa o różnej gęstości pokryta warstwą dakronu.
- Pokrycie: ekoskóra, tkanina plamoodporna.
- Stopy: PCV.

Sofa Mora jest konfigurowalna i dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami pod adresem clienti@viadurini.it, aby uzyskać więcej informacji i / lub ofert.

WŁOSKI PRODUCENT
Ten artykuł jest wykonany przez włoską firmą specjalizującą się w produkcji krzeseł, foteli masujących i alzapersona, relaksujące sofy i zmotoryzowany sofa, mające na celu zapewnienie psycho-fizyczne samopoczucie i jakość z doskonałą mieszanką c technologii ompetenze, kunsztu i znaczeniu dla design i nowoczesne formy. Wybierając produkt tej firmy masz gwarancję nie tylko zakupu produktu w 100% włoskiego i gwarantowanego , ale również systemu techniczno-funkcjonalnego, który integruje się i rozbudowuje dzięki gamie rozwiązań mechanicznych, opcjonalnym akcesoriom, szerokiemu wyborowi modeli i wymiary z szeroką gamą tkanin i powłok. W rzeczywistości możliwe jest wiele dostosowań, aby uzyskać prawdziwe fotele na zamówienie zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem każdej potrzeby i wymagania.
Jakość
Doświadczeni technicy, którzy stale aktualizują i unowocześniają swoje umiejętności, oraz wykwalifikowani rzemieślnicy , głębocy koneserzy materiałów i technik obróbki, zapewniają, że produkty są wytwarzane z najwyższą starannością i są zaawansowane technologicznie.
przetwarzanie
Personel wyspecjalizowany w branży mebli tapicerowanych, potrafiący zaprojektować i zmontować krzesła oraz technicy, którzy posiadają specyficzne umiejętności w zakresie projektowania wyrafinowanych mechanizmów pozwalających na produkcję foteli relaksacyjnych, foteli masujących i foteli. Wieloletnie doświadczenie i dbałość o nowoczesny design gwarantuje wyjątkowość i wszechstronność siedzisk, które czynią z nich elementy wyposażenia zdolne do wkomponowania się w różne środowiska domowe.
Technologia
Opracowane mechanizmy oferują wiele funkcji i możliwość ustawienia w określonych miejscach do siedzenia oraz umożliwiają montaż relaksacyjnych foteli / sof, foteli masujących i foteli podnoszonych, które mają opcje odpowiednie do potrzeb każdego klienta.
Mechanizmy do jednego lub dwóch silników, ruch podnóżka i oparcia naprzemiennie autonomiczny lub niezależny, funkcja podnoszenia, urządzenie alzapersona pozwalające na łatwe przyjmowanie pozycji wyprostowanej, masaż wibracyjny dla przyjemnego efektu rozłożonego na oparciu, siedzisku i podnóżku, ruch automatyczny lub zmotoryzowany , to są możliwości i opracowane kombinacje: harmonijny zestaw rozwiązań, które zaspokoją każdą potrzebę.

Informujemy naszych klientów, że poniższe produkty są wyłączone z polityki zwrotów firmy, ponieważ są to unikatowe, ręcznie robione produkty wykonane na życzenie klienta. Oznacza to, że nie mogą zostać zwrócone przez klienta po zakupie.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT