Made in Italy

4-komorowa szafka łazienkowa, L300x H1400 mm, Adelia

  • Made in Italy
  • Kod: ADELIA4SC
zł 5510,12 zł 6887,64 -20%
Rozmiar L300x H 1400xP 180 mm
Dostawa 3 tygodnie
Waga 32 kg
Na wymiar Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Szafka z 4 przegrodami na łazienkę, L300xh.1400mm, Adelia
Otwarte elementy tej linii są w całości ze szkła o grubości 8 mm. Tylny panel jest w lustrze. Cienka szklana płyta z 45 ° połączeniami jest spawana za pomocą procesu termicznego, który czyni ją niezwykle elegancką i z niemal niedostrzegalną objętością.
Adelia jest dostępna w bardzo czystym lub kolorowym brązie lub szkle wędzonym.

Producent wykonany we Włoszech
Produkty tej kolekcji zostały wykonane przez firmę opartą na "sile doświadczenia"; doświadczenie zdobyte przez ponad pół wieku badań nad materiałami , technikami przetwarzania , dla najbardziej efektywnych osiągnięć i rozwiązań estetycznych . Ale firma może pochwalić się także doświadczeniem zdobytym w historii miejsc, Toskanii , pięknej krainy bogatej w średniowieczne zamki i renesansowe wille, uporządkowanego krajobrazu uprawnych pól i lasów, w którym wzrost i rozwój przemysłowy dały całe terytorium wiodącą rolę i nowe oblicze, zarówno społeczne, gospodarcze i kulturalne. W tym kontekście opracowano ścieżkę ukierunkowaną na ewolucję trendów i planowanie wewnętrzne, wzmocnioną przez staranną strategię handlową i dystrybucyjną.
Design , elastyczność i dbałość o szczegóły to słowa kluczowe dla tworzenia akcesoriów wyposażenia: lustra łazienkowe, lustra, szafki i kolumny zaprojektowane, aby łazienka stała się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym środowiskiem.
Zawsze podążając za duchem czasu, firma gwarantuje wysoką jakość produkcji dzięki kolekcjom, które mogą odpowiadać na różne potrzeby klientów pod względem funkcjonalności, estetyki i stosunku jakości do ceny. Poszanowanie przepisów europejskich w wykorzystywanych materiałach i na różnych etapach przetwarzania produktu oraz z gwarancją 100% wyprodukowanego we Włoszech łańcucha produkcyjnego.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro