Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Aplikacja ścienna z matowej białej ceramiki z ozdobnymi kwiatami - Fluxo

Kod: FLUXO
zł 3.511,78 zł 5.090,52 -31%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
ceramiczny
Kolor
Matowy biały
Dostawa
3/4 tygodnia roboczego
Rodzaj ataku
LED GU10 - 3000K
Długość (cm)
14
Głębokość (cm)
12
Wzrost (cm)
39
max 35W - 400 lumenów
Viadurini Lighting

Kinkiet z matowej białej ceramiki z dekoracjami kwiatowymi, wyrafinowany design wyprodukowany we Włoszech.

Ta oryginalna i wyjątkowa lampa ścienna charakteryzuje się nie tylko kształtami, ale także czystą bielą, która wyraża się w romantycznych kwiatowych dekoracjach, które pasują do najróżniejszych przestrzeni, dodając intymności i wyrafinowania . Uzupełnienie chce podkreślić autentyczność i tysiące odcieni, które charakteryzują osobowość każdego z nich, poprzez przedstawienie świetlistych elementów o unikalnym i innowacyjnym designie.

Lampa wykonana jest z nieprzezroczystej białej ceramiki jako materiału, który reprezentuje pochodzenie, plastyczność, twórczość i prowadzi bezpośrednio do początków naszej kultury.
Całkowicie włoski projekt, który dzięki niekonwencjonalnym eksperymentom i ciągłym poszukiwaniom między tradycją a nowoczesnością jest w stanie zadziwiać, odważać i ekscytować, pozwalając wyrazić swoje emocje poprzez oryginalne i osobiste dekoracyjne użycie światła.

Kolekcja ma być zaproszeniem do bycia sobą bez strachu i strachu, wyzwolenia prawdziwej tożsamości i podważenia stereotypów.
Dedykowany wszystkim tym, którzy kochają ekspresyjną wolność i którzy swobodnie i energicznie wyrażają swój styl, kierując się sercem i żyjąc z empatią, wolną od codzienności i schematów.

Właściwości techniczne:
  • Przezroczysty kabel elektryczny
  • Haczyk ścienny z matowego białego metalu
  • W zestawie żarówka
  • Rodzaj źródła: 1 xGU10 dichroic LED 5W, 400lumenów - 3000K klasa A +

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty