Białe porcelanowe filiżanki do kawy Serwis Nowoczesny design 8 sztuk - Duomo

 • Kod: DUOMO
zł 826,78 zł 1.033,50 -20%
Materiał Porcelana Limoges
Rozmiar Kubek z kawą rozszerzaną: średnica 6,5 x wys. 6,7 pojemność 9 cl, spodek 12x12 cm; Cukiernica: 10 x 10 x H9 cm, pojemność 280 g; Kwadratowy talerz: 13 x 13 cm
Kolor Biały
Dostawa 10/15 dni roboczych

Zestaw filiżanek do kawy i cukierniczki z talerzem, nowoczesny design z białej porcelany, 8 sztuk.

Usługa składająca się z :
 • n.6 Rozkloszowana filiżanka kawy ze spodkiem: średnica 6,5 / H 6,7 pojemność 9 cl / spodek 12x12 cm
 • n.1 Cukiernica: cm 10x10xH9 pojemność 280g
 • n.1 Kwadratowa płytka 13x13 cm
„Dobrze zaprojektowany kształt powinien ekscytować swoją naturalnością, należy rozumieć jego przejrzystość i prostotę”.

Poznaj kulturę stołu opartego na autentycznych emocjach, odzwierciedloną w czystej bieli, wybierając pomiędzy kreatywnym i ekscytującym stylem, a także harmonijnymi kształtami z delikatnej porcelany, które oferuje ta usługa.
To propozycja artykułów, które sprytnie łączą tradycję z nowoczesnością linii i jej estetyką, dzięki ciągłym badaniom produktów i koncepcji, aby zawsze gwarantować bezpieczny i wartościowy wybór.

Każdy produkt jest wynikiem badań nad stylem i kreatywnym geniuszem ekskluzywnych projektantów, a następnie uzupełnia je prestiżowa, dokładna produkcja oraz stała i staranna kontrola jakości. W ten sposób powstają przedmioty o wyrafinowanym estetycznym smaku i wyrafinowanych detalach, które wyrażają silną osobowość połączoną z nowoczesną funkcjonalnością.

Ta porcja filiżanek z cukiernicą i talerzem pokazuje trend: współczesne linie, zaskakujące kształty, fascynujące detale. Seria o niezwykłym uroku i wielu możliwościach zastosowania. Obecna mieszanka geometrycznych linii, które pozwalają wyśmienitym aromatom i smakom uwolnić się w całej ich ekspresji.

Mocne strony :
 • Jakość : wielofunkcyjność produktów i staranne badanie kształtów, kolorów i materiałów, pozwalają stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym można wprowadzić wiele wrażeń ze smakiem i stylem.
 • Design : jest to ekologiczna linia o ergonomicznych kształtach.
 • Funkcjonalność : każdy przedmiot można ustawiać jeden na drugim , oszczędzając miejsce.
 • Wszechstronność : produkty zostały specjalnie zaprojektowane, aby dostosować się do każdego rodzaju żywności i środowiska, dzięki czemu można je stosować zarówno do przystawek, pierwszych dań, drugich dań lub deserów, dając przestrzeń wyobraźni i kreatywności.

Kolor :
 • Półprzezroczysta i gładka biel
Skład :
 • Potrawy produkowane są z wybranych surowców Limoges: wysokiej jakości twardej porcelany o starożytnym pochodzeniu z XVIII wieku. Wysokiej jakości mieszanka ceramiczna składa się w 50% z kaolinu, a podwójne wypalanie (temperatura 1000 ° dla „herbatnika” i 1380 ° dla oszklenia produktu), dają porcelanie maksymalną wytrzymałość i miękki połysk .

Właściwości techniczne:
 • Porcelana jest mocna i trwała i gwarantuje niekończące się mycie w zmywarce .
 • Akcesoria kuchenne do gotowania nadają się do stosowania w kuchence mikrofalowej i tradycyjnym piekarniku .
 • Odporność na ścieranie, wstrząsy termiczne, zajmujący niewiele miejsca układanie w stosy, długotrwały połysk szkliwa to tylko niektóre cechy wysokiej jakości , aby wybierać produkty z pewnością.
 • Zastosowanie innowacyjnych technik produkcji , zastosowanie jednorodnych emaliów bezołowiowych i cennych surowców wolnych od szkodliwych substancji pozwala na uzyskanie wiarygodnych standardów jakości. Wszystkie potrawy są produkowane zgodnie z przepisami dotyczącymi ekozarządzania, ochrony środowiska i zdrowia, z certyfikatami ISO 9001 - ISO 6486-1.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter