Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Biały świecznik Corian Design do salonu Made in Italy - Sisifo

Kod: SISIFO1
zł 957,32 zł 1.280,45 -25%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
corian
Kolor
Biały
Dostawa
10-15 dni roboczych
Długość (cm)
11
Głębokość (cm)
4
Wzrost (cm)
2,4
Viadurini Lighting

Wysokiej jakości biały świecznik z corianu wyprodukowany we Włoszech.

Ten świecznik to akcesorium o nowoczesnym i współczesnym designie, idealne do każdego otoczenia, od salonu, przez kuchnię, po sypialnię.
Jest to podstawa świecznika dla pary lamp stojących, zapewniająca elegancką i niezbędną grę świateł.

Corian to materiał składający się z mieszanki naturalnych materiałów mineralnych pochodzących z boksytu oraz wysokiej jakości żywicy akrylowej. Łączy w sobie wszystkie zalety blatów kamiennych z zaletą możliwości powielania w wielu formach, ponieważ jest wydajny i plastyczny, a także wytrzymały i kompaktowy.

Mocne strony Corianu:
  • Odporny : kolor jest jednorodny, nie osypuje się i nie ulega zużyciu. Odporny na ciepło, plamy i chemikalia. Odporny na duże obciążenia komunikacyjne, można go łatwo naprawić za pomocą ściernej gąbki i detergentów do codziennego użytku.
  • Higieniczny : nie dopuszcza do powstawania grzybów, bakterii i pleśni, jego zastosowanie jest idealne do kuchni, ścianek działowych, umywalek i wielu innych. Realizacja niewidocznego klejenia na powierzchniach ciągłych jest rzeczywistością, dzięki czemu mnożą się możliwości projektowe połączone z praktycznością i szybkością czyszczenia .
  • Bezpieczny : zawiera niską zawartość LZO, dzięki czemu jest wysoce bezpieczny i nietoksyczny .
  • Zielona rewolucja : można ją usunąć, a nawet ponownie zainstalować, przerobić na inne produkty, naprawić i łatwo wyrzucić.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty