Made in Italy

Biały świecznik Corian Design do salonu Made in Italy - Sisifo

  • Made in Italy
  • Kod: SISIFO1
zł 913,69 zł 1.142,15 -20%
Materiał corian
Kolor Biały
Dostawa 10-15 dni roboczych
Długość (cm) 11
Głębokość (cm) 4
Wzrost (cm) 2,4

Wysokiej jakości biały świecznik z corianu wyprodukowany we Włoszech.

Ten świecznik to akcesorium o nowoczesnym i współczesnym designie, idealne do każdego otoczenia, od salonu, przez kuchnię, po sypialnię.
Jest to podstawa świecznika dla pary lamp stojących, zapewniająca elegancką i niezbędną grę świateł.

Corian to materiał składający się z mieszanki naturalnych materiałów mineralnych pochodzących z boksytu oraz wysokiej jakości żywicy akrylowej. Łączy w sobie wszystkie zalety blatów kamiennych z zaletą możliwości powielania w wielu formach, ponieważ jest wydajny i plastyczny, a także wytrzymały i kompaktowy.

Mocne strony Corianu:
  • Odporny : kolor jest jednorodny, nie osypuje się i nie ulega zużyciu. Odporny na ciepło, plamy i chemikalia. Odporny na duże obciążenia komunikacyjne, można go łatwo naprawić za pomocą ściernej gąbki i detergentów do codziennego użytku.
  • Higieniczny : nie dopuszcza do powstawania grzybów, bakterii i pleśni, jego zastosowanie jest idealne do kuchni, ścianek działowych, umywalek i wielu innych. Realizacja niewidocznego klejenia na powierzchniach ciągłych jest rzeczywistością, dzięki czemu mnożą się możliwości projektowe połączone z praktycznością i szybkością czyszczenia .
  • Bezpieczny : zawiera niską zawartość LZO, dzięki czemu jest wysoce bezpieczny i nietoksyczny .
  • Zielona rewolucja : można ją usunąć, a nawet ponownie zainstalować, przerobić na inne produkty, naprawić i łatwo wyrzucić.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter