Made in Italy

Biały wieszak ścienny Corian ze śrubami, 3-częściowy projekt - Appiccio

  • Made in Italy
  • Kod: APPICCIO1
zł 2.304,70 zł 2.880,84 -20%
Materiał corian
Kolor Biały
Dostawa 10-15 dni roboczych
Długość (cm) 3
Głębokość (cm) 3,5
Wzrost (cm) 9,8

Pojedynczy wieszak na ubrania z białego Corianu z widocznymi śrubami o nowoczesnym designie, 3 sztuki wyprodukowany we Włoszech.

Te wieszaki ścienne są wykonane z białej, solidnej powierzchni corianu o grubości 6 mm z odsłoniętymi śrubami ze stali nierdzewnej do montażu.

Wieszak do przedpokoju stał się teraz niezbędnym meblem, który stylowo nada każdemu domowi charakter i jednocześnie gwarantuje porządek.

Corian to materiał składający się z mieszanki naturalnych materiałów mineralnych pochodzących z boksytu oraz wysokiej jakości żywicy akrylowej. Łączy w sobie wszystkie zalety blatów kamiennych z zaletą możliwości powielania w wielu formach, ponieważ jest wydajny i plastyczny, a także wytrzymały i kompaktowy.

Mocne strony Corianu:
  • Odporny : kolor jest jednorodny, nie osypuje się i nie ulega zużyciu. Odporny na ciepło, plamy i chemikalia. Odporny na duże obciążenia komunikacyjne, można go łatwo naprawić za pomocą ściernej gąbki i detergentów do codziennego użytku.
  • Higieniczny : nie dopuszcza do powstawania grzybów, bakterii i pleśni, jego zastosowanie jest idealne do kuchni, ścianek działowych, umywalek i wielu innych. Realizacja niewidocznego klejenia na powierzchniach ciągłych jest rzeczywistością, dzięki czemu mnożą się możliwości projektowe połączone z praktycznością i szybkością czyszczenia .
  • Bezpieczny : zawiera niską zawartość LZO, dzięki czemu jest wysoce bezpieczny i nietoksyczny .
  • Zielona rewolucja : można ją usunąć, a nawet ponownie zainstalować, przerobić na inne produkty, naprawić i łatwo wyrzucić.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter