Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Designowany podnóżek z tkaniny tapicerowanej Emma firmy Varaschin

Kod: EMMAPOG
zł 6.923,58
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
drewno iroko i tkanina
Rozmiar
L 70 x P 50 x H 46 cm
Dostawa
30 dni roboczych
Varaschin
Podnóżek Varaschin Emma z tapicerowanej tkaniny i drewna iroko
Dostępna jest szeroka gama tkanin i kolorów. Aby uzyskać informacje i / lub cytaty, nie wahaj się z nami skontaktować.

Emma to czarujący podnóżek ogrodowy charakteryzujący się solidną strukturą z drewna iroko i wyściełanym siedziskiem z gumą Dryfeel pokrytą tkaniną.
Innowacyjny, funkcjonalny i elegancki obiekt; idealny do dekoracji środowisk zewnętrznych, takich jak tarasy, baseny, ogrody; ale znajduje idealne miejsce także wewnątrz, w salonie.

Konserwacja : Kolekcja jest odporna na światło słoneczne i deszcz. Zalecamy regularną konserwację i szczególną uwagę na ochronę przedmiotów w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (lód, grad, zmiany temperatury, wilgotność, uporczywe, upalne upały lub ekstremalne zimno). Czas trwania i integralność tych elementów zależą od opieki, z jaką są utrzymywane. W przypadku produktów aluminiowych i stalowych, chociaż chronionych przez zabiegi i wykończenia nadające się do użytku na zewnątrz, istotne jest, aby zapobiec stagnacji wody w samym produkcie. W rzeczywistości wszystkie elementy mają otwory techniczne niezbędne do zastosowania zabiegów ochronnych i wykończeń. Wprowadzenie wody do tych otworów i stagnacja mogą powodować rdzewienie wewnątrz rur.

Dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Jeśli chcesz kupić okładkę, poproś o wycenę.

Ponadto produkt nadaje się do środowiska morskiego, warunków solnych i mebli przy basenie w obecności chloru.
Środki ostrożności: dokładna konserwacja i czyszczenie są niezbędne do zachowania integralności komponentów tak długo, jak to możliwe.
Zaleca się, aby artykuły były zawsze w dobrym stanie, aby myć je co tydzień dużą ilością świeżej wody, aby wyeliminować w jak największym stopniu zasolenie, które ma tendencję do atakowania struktur.
To jedyny sposób na utrzymanie produktu w najlepszym stanie.

Ostatnio oglądane produkty