Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Designowy stół zewnętrzny wykonany z malowanego aluminium System firmy Varaschin

Kod: SYSTEMTAV2
zł 4.645,55
z VAT
- +
Rozmiar
L 140 x P 80 x H 36 cm
Dostawa
30 dni roboczych
material blat
hpl i ceramika młotkowana
material podstawa
aluminium
Varaschin
Design Stolik kawowy Varaschin System z malowanego aluminium
Dostępne z innymi kolorami struktury; skontaktuj się z nami i poproś o więcej informacji.

System jest eleganckim stołem ogrodowym z szarą, malowaną proszkowo konstrukcją aluminiową; z wykończeniem w HPL (sp 1.2) w wykończeniu: szaro-jedwabna czarna ramka, biała czarna ramka, antracytowa czarna obwódka, biała biała obwódka, cementowa brązowa granica, brązowa granica Bedonii, brązowa granica corten ; lub z wykończeniem ceramicznym z młotkiem krzewiastym (sp 1.2) w wykończeniu: białe wapno i szary porfir .
Dzięki prostej, czystej i wszechstronnej konstrukcji idealnie nadaje się do dekoracji środowisk zewnętrznych, takich jak tarasy, baseny, ogrody; ale znajduje idealne miejsce także wewnątrz, w salonie.

Konserwacja : Kolekcja jest odporna na światło słoneczne i deszcz. Zalecamy regularną konserwację i szczególną uwagę na ochronę przedmiotów w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (lód, grad, zmiany temperatury, wilgotność, uporczywe, upalne upały lub ekstremalne zimno). Czas trwania i integralność tych elementów zależą od opieki, z jaką są utrzymywane. W przypadku produktów aluminiowych i stalowych, chociaż chronionych przez zabiegi i wykończenia nadające się do użytku na zewnątrz, istotne jest, aby zapobiec stagnacji wody w samym produkcie. W rzeczywistości wszystkie elementy mają otwory techniczne niezbędne do zastosowania zabiegów ochronnych i wykończeń. Wprowadzenie wody do tych otworów i stagnacja mogą powodować rdzewienie wewnątrz rur.

Dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Jeśli chcesz kupić okładkę, poproś o wycenę.

Ponadto produkt nadaje się do środowiska morskiego, warunków solnych i mebli przy basenie w obecności chloru.
Środki ostrożności: dokładna konserwacja i czyszczenie są niezbędne do zachowania integralności komponentów tak długo, jak to możliwe.
Zaleca się, aby artykuły były zawsze w dobrym stanie, aby myć je co tydzień dużą ilością świeżej wody, aby wyeliminować w jak największym stopniu zasolenie, które ma tendencję do atakowania struktur.
To jedyny sposób na utrzymanie produktu w najlepszym stanie.

Ostatnio oglądane produkty